Dwa gole Arkadiusza Milika w meczu towarzyskim [WIDEO]

mgs
Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik facebook
Ajax Amsterdam w meczu towarzyskim pokonał HSV 3:1. Dwa gole w tym spotkaniu strzelił Arkadiusz Milik.

Arkadiusz Milik bardzo dobrze spisał się w sparingu Ajaksu z HSV. Reprezentant Polski pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił już w 22. minucie, zaś drugiego w 66. minucie. Przedstawiciele holenderskiej ekstraklasy wygrali z niemiecką drużyną 3:1, a poza Polakiem bramki zdobywali Viktor Fischer i Aaron Hunt.

Ajax Amsterdam - HSV 3:1

Gole: **22' Milik 1:0, 48' Fischer 2:0, 66' Milik** 3:0, 80' Hunt 3:1

Ajax: Cillessen; Tete, Veltman, Riedewald, Dijks; Bazoer (81' Schöne), Sinkgraven (46' Van de Beek), Gudelj; Fischer (62' Cerny), Milik, Younes (78' Nouri)

Hamburger SV: Adler (46' Drobny) - Sakai (60' Schipplock), Djourou, Spahic (46' Diekmeier), Ostrzolek - Cleber, Holtby - Müller, Hunt, Ilicevic (46' Gregoritsch) - Lasogga (60' Rudnevs)