Marcin Radzimowski
Siarka (żółto - czarne stroje) w sobotę musiała uznać wyższość Kotwicy Kołobrzeg Marcin Radzimowski
Niespodzianki niestety nie było. W meczu piłkarskiej eWinner 2 ligi, w sobotę 25 marca Siarka Tarnobrzeg przegrała na własnym terenie z Kotwicą Kołobrzeg 1:2 (0:0). Sytuacja tarnobrzeskiej drużyny jest coraz trudniejsza, bo na wydostanie się ze strefy spadkowej jest coraz mniej czasu.

Siarka przegrała z Kotwicą

W tym meczu faworytem była ekipa z Kołobrzegu, zajmująca w tabeli drugą lokatę. Na boisku nie było jednak widać różnicy w grze obu zespołów, choć po końcowym gwizdku sędziego różnica była widoczna na świetlnej tablicy. Gole w tym meczu zdobywali kolejno Jakub Bojas w 48 minucie i Paweł Łysiak w 68 minucie dla Kotwicy Kołobrzeg oraz Bartosz Sulkowski w 77 minucie (z rzutu karnego) dla Siarki.

Do zakończenia ligowego sezonu zostało dziesięć meczów, więc jest jeszcze sporo czasu na wydostanie się ze strefy spadkowej. Jest jeden warunek: trzeba wygrywać.

W sobotnim meczu nie brakowało ciekawych zagrań z jednej i drugiej strony. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z tego spotkania.