GKS Tychy - Termalica LIVE! Tyszanie po dwóch remisach liczą na zwycięstwo

Mateusz Godyla
GKS Tychy w meczu z Termalicą chce odnieść pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie
GKS Tychy w meczu z Termalicą chce odnieść pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie Patryk Trybulec
Beniaminek 1. ligowych rozgrywek GKS Tychy w pierwszych dwóch spotkaniach odniósł dwa remisy. Teraz wszyscy kibice oczekują pierwszej wygranej GKS-u po powrocie do 1. ligi. Okazja do zdobycia kompletu punktów już w niedzielę w pojedynku z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą. Relacja NA ŻYWO w Ekstraklasa.net!

GKS Tychy - Termalica Bruk-Bet Nieciecza LIVE! - relacja NA ŻYWO w Ekstraklasa.net 0d 17!

Podopieczni Piotra Mandrysza rozpoczęli sezon od remisu, który miał nieco gorzki smak. GKS Tychy do 79. minuty meczu prowadził z Kolejarzem Stróże, jednak losy spotkania odwrócił Maciej Kowalczyk, zdobywając wyrównującą bramkę.

W przeciwieństwie do pierwszego meczu remis w 2. kolejce smakował prawie jak zwycięstwo. GKS Tychy wyjazdowe spokanie z pretendentem do awansu Zawiszą Bydgoszcz kończył w "9". Ukarani czerwonymi kartkami: Piotr Rocki i Maciej Mańka nie będą mogli zagrać w spotkaniu 3. kolejki, co mocno komplikuje trenerowi Mandryszowi skompletowanie kadry na najbliższe spotkanie.

W niedzielnym spotkaniu rywalem GKS-u będzie rewelacja ubiegłorocznych rozgrywek Termalica. Goście z Niecieczy na inaugurację rozgrywek czekali najdłużej, ponieważ ich pierwszy mecz z Polonią Bytom został przełożony. W meczu z Sandecją Nowy Sącz podopieczni Kazimierza Moskala przegrali przed własną publicznością 0:1.

Początkowa faza rozgrywek nie pozwala na jednoznaczne wskazanie faworyta. Wytypowanie zwycięzcy utrudnia także fakt, że GKS Tychy swoje domowe spotkania rozgrywa w ... Jaworznie. W Tychach wciąż nie ruszyła jeszcze planowana budowa stadionu miejskiego.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17. Na relację LIVE z tego spotkania zapraszamy kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.