Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Łukasz Klimaniec
Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało u siebie z Odrą Opole 0:3. Kibice, którzy liczyli na pierwsze trzy punkty w tym sezonie, przeżyli wielkie rozczarowanie.

Kibice Podbeskidzia Bielsko-Biała w pierwszym domowym meczu spodziewali się zwycięstwa Górali nad Odrą Opole. Gospodarze zagrali jednak słabo i ponieśli porażkę.

Pierwszy gol padł w pierwszej połowie spotkania i został skwitowany przez sympatyków bielszczan jękiem zawodu. Inicjatywa należała do Górali, ale nie przełożyło się to na sytuacje strzelecki i opolanie dość spokojnie kontrolowali wydarzenia na murawie, a w ostatniej minucie spotkania po zabójczej kontrze "zamknęli" mecz, a później dołożyli jeszcze jedno trafienie.

W dwóch pierwszych spotkaniach Podbeskidzie zdobyło więc jeden punkt, dzięki wyjazdowemu remisowi z Górnikiem Polkowice w pierwszej kolejce.

Kolejny mecz Podbeskidzie rozegra u siebie 17 sierpnia, gdy zmierzy się z GKS Tychy.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole.