Kolejny pogram w 1. lidze! Sandecja wygrywa 6:2 z Kolejarzem

Sandecja.pl
Sandecja nie dała Kolejarzowi szans
Sandecja nie dała Kolejarzowi szans Albert Szczerba
W Nowym Sączu presja na przełamanie złej passy była ogromna. Udało się - Sandecja rozgromiła w derbach regionu Kolejarza Stróże aż 6:2!

Sandecja Nowy Sącz 6:2 Kolejarz Stróże - czytaj zapis relacji live

Piłkarze Sandecji wiedzieli, że przegrywając, bądź nawet remisując z Kolejarzem wpadliby w jeszcze większe tarapaty. Tym samym od pierwszej minuty zaprezentowali na wskroś ofensywny futbol i próbowali szybko docisnąć rywali. Taktyka okazała się owocna. W pierwszej połowie świetnie w ataku spisywał się Chmiest. Najpierw, nieco na raty, zdobył pierwszą bramkę. Kika minut później, również głową asystował przy bramce Aleksandra.

Po zmianie stron jeszcze dwa gole dołożył fenomenalny tego dnia Aleksander i jedno nie mniej efektowny Chmiest. Kolejarz zdobył dwa gole - obydwa z rzutu karnego.