Komplet wyników meczów niższych lig. Wyniki klasa OAB [STRZELCY]

Łukasz Pado
Łukasz Pado
K_kapica_afk
Piłkarski długi weekend w pełni. W środę odbyło się sporo meczów 3 i 4 ligi oraz klas OAB, w czwartek ciąg dalszy zmagań na poszczegolnych szczeblach.

Klasa A - Jarosław - gr. jarosł.:
Strażak Sośnica – KS Koniaczów 4:1 (0:0)
Rożak 56, Klaczkowski 72, 81, Lisowski 78 – Lonc 88;
Tęcza Wysocko – Błękitni Pełkinie 2:4 (2:2)
Cichocki 12, 37 – Moszczyński 25, 80, Hołub 35, 85.

gr. przem.: Huwniki - Pikulice 0:0

Klasa A Rzeszów - gr. 3: Wola Miel. - Wadowice G. 1:1, Hucina - Jaślany 2:0, Podborze - Trześń 0:0, Tuszyma - Majdan Kr. 0:1, Siedlanka - Smoczanka 2:1

CZWARTKOWE NECZE

Klasa O - Dębica

LKS Wiewiórka - Raniżovia Raniżów 2:0 (2:0) Kędzior 8, 44.

Formalnie gospodarzem meczu, który odbył się w Raniżowie, była Wiewiórka. LKS po tej wygranej opuścił strefę spadkową. Był to zaległy mecz z 20. kolejki (15 kwietnia). Wiewiórka nie miała wtedy ważnych badań lekarskich. Wiewiórka ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz. 6 czerwca (g. 18) powalczy na wyjeździe z Teamem Przecław.

Klasa O - Jarosław: Orzeł Przeworsk - Pogoń-Sokół Lubaczów (czw. 18).

Klasa O - Krosno:

LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze 0:1 (0:0) L. Czaja 80;

Start Rymanów - Kotwica Korczyna 1:4 (1:1) Rafał Nikody 35, 77, 87, Sołtysik 55 – Ł. Zych 17-karny;

Ostoja Kołaczyce - Przełęcz Dukla 3:2 (1:1) Podgórski 44, Kurcz 46, Grzesiak 75 – Krzywda 30, Krówka 80;

Iwonka Iwonicz - LKS Tarnawa 4:1 (2:0) Ł. Rajchel 23, Petyniak 26, Balasa 50, Kochanik 87-karny – Wywrót 70;

Gaudium Łężyny - Markiewicza Krosno 1:2 (0:1) Szymański 82 – Barzyk 20, G. Jurczak 70;

Przełom Besko - Grabowianka Grabówka 3:2 (3:1) Kijowski 8, 40, Kielar 41 – Sołkowicz 30, Dżugan 60;

Iskra Przysietnica - Partyzant Targowiska 1:0 (0:0) D. Szczepek 68;

Czarni Jasło - Polonia Kopytowa 0:3 (0:0) Paszek 83, J. Dziadosz 87, W. Munia 90+2.

Klasa O - Stalowa Wola:

Unia Skowierzyn - Sokół Sokolniki 0:6 (0:3) Koselak, Fietko dwie, Chmiel, Adamczyk, Kowalski;

Strzelec Dąbrowica - Stal II Stalowa Wola 2:1 (1:1) dla gospodarzy Rachwał, Kwolek;

Stal Gorzyce - Sokół Kamień 3:2 (1:1) Szymanek 25, Tur 74, 90+2-karny – Słonina 44, Rurak 55-karny;

Stal Nowa Dęba - Rotunda Krzeszów 3:3 (1:1) Wilk, Surdy, Dudek – Szostak dwie, Warchoł;

San Kłyżów - Bukowa Jastkowice 0:5 (0:3) Kaczmarczyk trzy, Płocica, Bajdaż;

Pogoń Leżajsk - Olimpia Pysznica 3:1 (1:1) Leja dwie, Czerniecki – Trójniak 35;

Sparta Jeżowe - OKS Mokrzyszów 1:0 (1:0) Sarzyński 42-karny;

Górnovia Górno - LZS Ździary 1:1 (0:0) Rychel 70 – Sołek 69;

KP Zarzecze - Słowianin Grębów 0:3 (0:0) Telka 62, 87, Janeczko 89

Klasa A - Dębica - gr. 1: Krzywa - Przedbórz (czw. 17); Kawęczyn - Zagorzyce (czw. 17).

Klasa A - Jarosław - gr. lubacz.:

Zryw Młodów – Graniczni Krowica 1:1 (0:1) Madej 63 – Mariusz Furgała 20;

Klasa A - Krosno - gr. 2:

Iskra Iskrzynia – Karpaty Klimkówka 1:0 (0:0) Ł. Supeł 55

Wisłok Krościenko Wyżne – LKS Haczów 0-1 (0:0) Boczar 60

gr. 3:

Sobniów Jasło - LKS Moderówka 4:2 (2:1) Buba 11, Sury 41, K.Klich 56-karny, Żuraw 65 - Sajdak 26, Stasz 74.

Klasa A - Rzeszów - gr. 1:

Zaległy mecz z 16. kolejki
LKS Jasionka – Karpatia Zaczernie 2:4 (0:2)
Motyka 82, Flis 83 – A. Guzior 33, Bazan 40, Baran 50, Bilski 90.

Zaległy mecz z 18. kolejki
Herman Hermanowa – Przybyszówka Rzeszów 2:1 (1:0)
Michał Skoczylas dwie – Zabawski.

Walkower z 18. kolejki
Grom Mogielnica – Granit Wysoka Strzyżowska 0:3
(na boisku 0:1)

Klasa A - St. Wola - gr. 1:

LZS Jadachy tylko zremisował z walczącą o utrzymanie Koniczynką. Na siedem minut przed końcem spotkania zespół z Ocic prowadził 4:3.

Na meczu w Żupawie w drugiej połowie pojawili się funkcjonariusze policji. Kępie Zaleszańskie kończyło mecz w dziewięciu. Dla drużyny z Żupawy zakończyła się rekordowa seria bez straconego gola na własnym stadionie. Rekordowe 433 minuty!

Zespół z Zabrnia po porażce z Czarnymi ma już bardzo nikłe szanse na utrzymanie.

Tomasz Jarosz – strzelec zwycięskiej bramki dla Lasowiaka w 89 minucie ukarany został czerwoną kartką (druga żółta).

Piłkarze Transdźwigu dopiero w końcówce meczu znaleźli sposób na drużynę ze Stanów, która w dwóch poprzednich spotkaniach strzelała przeciwnikom po cztery gole.

Niezwykle ciekawie zapowiada się w najbliższą niedzielę mecz pomiędzy rezerwami Siarki, a Transdźwigiem Stale. Drużyna z Tarnobrzega swoje spotkania rozgrywa zawsze o godzinie 11.00. Tym razem mecz Siarki rozpocznie się pięć godzin później, niż zazwyczaj. Jest bardzo prawdopodobne, że zespół wzmocnią zawodnicy z drugiej ligi, którzy w sobotę w Poznaniu zakończą ligowe rozgrywki.

KS Żupawa - NZS Kępie Zaleszańskie 4:2 (2:0) Kozieł 45, 85, Duma 11, Brzeski 83 - Czarnecki 51, 88;

Na meczu w Żupawie w drugiej połowie pojawili się funkcjonariusze policji. Kępie Zaleszańskie kończyło mecz w dziewięciu.

LZS Jadachy - Koniczynka Ocice 4:4 (1:0) M. Wolan 15, 52, 60, T. Marek 86 - Dudek 57, Fąfara 62-karny, Ordon 78, Cebula 83.

Kolejarz Knapy - Jeziorak Chwałowice 2:1 (2:1) Pasek 43, Polek 45-karny - Suwara 28;

KS Lasowiak Wola Baranowska - Wisan Skopanie 1:0 (0:0) Jarosz 85;

LZS Zbydniów - Siarka II Tarnobrzeg 0:3 (0:1) Sztuka 4, Jeczeń 69, Matysiak 81;

OKS Wielowieś - San Wrzawy 2:4 (0:2) Pietrucha 46, Stachowicz 50 - M. Fietko 35, 72, Prarat 20, D. Żak 60;

TS Transdźwig Stale - KS Łęg Stany 2:0 (0:0) Rzepiela 88, Stąporski 90;

WKS Zabrnie - KS Czarni Lipa 0:3 (0:2) Tyka 5, Ł. Mach 15, Kozieł 89.

gr. 2: Kuryłówka - Ulanów (czw. 14), Sarzyna - Jelna, Rzeczyca Dł. - St. Miasto, Podwolina - Wola Zar., Łowisko - Brzóza Król., Racławice - Harasiuki, Kamień - Hucisko, Brzyska W. - Wólka Tan. (czw. 16).

KLASA B - Jarosław -
gr. 1 jarosł:
Rudołowice - Surochów (czw. 17),

gr. przew.:

Lechia Pantalowice - Sokół Sietesz 1:0 (1:0) Bielec

KLASA B - Krosno - gr. 1:

LKS Tyrawa Wołoska – Pionier Średnia Wieś 3:3 (0:3) M. Mielnikiewicz-karny, Mazur dwie – Dragan, Miller, D. Kaim.

Pionier Średnia Wieś prowadził na wyjeździe z niżej notowanym LKS-em Tyrawa Wołoska 3:0, jednak gospodarze w drugiej połowie odpowiedzieli trzema trafieniami.

Victoria Niebocko – LKS Golcowa 1:1 (0:0) Chodór 89 – M. Pilch 90

LKS Izdebki – LKS Wzdów 6:0 (3:0) D. Fil trzy, Potoczny, Kiełbasa, Ogrodnik

Jabłonka - Dydnia (czw. 17.15);

gr. 5: Wojaszówka - Łęki Strzyż. (czw. 14),
gr. 6: Dębowiec - Łubienko (czw. 16);

KLASA B - Rzeszów, gr. 2: Zimowit Rzeszów - Borek St. (czw. 15);
gr 3: Głuchów - Wysoka (czw. 16), HALO Hyżne - Wola Rafał. (czw. 17), Strażów - Markowa (czw. 17);
gr. 5: Babicha - Kawęczyn (czw. 15);

KLASA B - St. Wola - gr. 1:

LZS Krzątka – Strażak Przyszów 3:0 (2:0) Paduch 10, Adamczyk 27 i 90;

Iskra Sobów – Wspólnota Serbinów 4:1 (2:1) Kulczycki 15, Żarów 35, Kisielewski 65, Jaskot 70 - Farjan 10;

Junior Zakrzów – Płomień Trześń 1:3 (1:2) Kopała 14 – Tarnowski 35 i 86, samobójcza 42;

LZS Wydrza – Ceramika Hadykówka 0:3 (wo).

Pauza Łęg Kopcie, LKS Tarnowska Wola.

gr. 2: Bieliniec - Majdan Zbyd., San St. Wola - Jarocin, Kotowa W. - Kurzyna, Turbia - Pilchów, Bieliny - Glinianka (czw. 13.30), Wola Rzecz. - Zdziechowice (czw. 16),
gr. 3: Rudnik - Łukowa, Tarnogóra - Majdan Łęt. (czw. 13.30), Hucisko - Przędzel, Sójkowa - Przychojec Wierzawice - Giedlarowa, Łętownia - Biedaczów (czw. 16), Wólka Grodziska - Kopki rozegrano.

Materiał oryginalny: Komplet wyników meczów niższych lig. Wyniki klasa OAB [STRZELCY] - Nowiny