sec
W hicie kolejki górą okazał się ekipa z Bażanówki
W hicie kolejki górą okazał się ekipa z Bażanówki Archiwum
Pojedynek trzeciej w tabeli Sanovii Lesko z drugim Orłem Bażanówka uchodził za najważniejszy pojedynek 16 kolejki. Sanovia, jako gospodarz, stanęła przed szansą pokonania rywala i objęcia fotela wicelidera. Niestety, mecz od początku nie układał się po myśli miejscowych

Już na samym początku bowiem stracili gola po zbyt krótkim wybiciu piłki przez obrońców. Okazji nie zmarnował Rolnik, który przymierzył na tyle precyzyjnie, że piłka zatrzepotała w siatce.

Wyrównanie dawało Sanovii szanse na odwrócenie losów spotkania po przerwie, ale na początku drugiej odsłony strzelecki kunszt ponownie pokazał Fabian Pańko. W ciągu kilku minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, zapewniając swojej drużynie komplet punktów. Wygrana umocniła Orła na drugim miejscu w tabeli.

WYNIKI:
Sanovia Lesko – Orzeł Bażanówka 1:3 (1:1)
Furman 23 – Rolnik 3, F. Pańko 48, 53;

LKS Pisarowce – Victoria Pakoszówka 1:2 (0:1) dla gości Kozlov 18, 73;

Bukowianka Bukowsko – Górnik Grabownica 2:1 (0:1) dla gości Wojnicki 30;

Remix Niebieszczany – Cosmos Nowotaniec 0:4 (0:3) Spaliński 18-karny, Bok 36, Datkowski 44, 58-karny;

LKS Zarszyn – Juventus Poraż 2:0 (1:0) K. Silarski 30, K. Wojtal 75;

Szarotka Uherce – Lotniarz Bezmiechowa 4:0 (0:0) M. Galant 48, 90+2, Solarski 67, W. Pilecki 80;

Sanbud Długie – Szarotka Nowosielce 1:1 (0:0) Małek 75 – D. Bieleń 66.