Puch
Retman Ulanów (czerwone koszulki) pewnie pokonał drużynę z Dąbrownicy
Retman Ulanów (czerwone koszulki) pewnie pokonał drużynę z Dąbrownicy Krzysztof Nowaliński
Nie najlepiej w meczach barażowych poszło zawodnikom stalowowolskiej okręgówki. Największą porażkę poniósł Strzelec Dąbrowica, który poległ w Ulanowie 0:4.

W Sarzynie nie powiodło się zawodnikom z Jeżowego, którzy co prawda już w 7 minucie prowadzili z KS-em 1:0. Gospodarzom jednak udało się wyrównać wynik jeszcze prze przerwą, żeby ostatecznie cieszyć się ze zwycięstwa. – Rozegraliśmy wyrównany mecz, zaliczyliśmy dwie poprzeczki. Brakło nam trochę szczęścia – mówił po meczu prezes Sparty Tomasz Puchalski.

Remisem zakończyło się natomiast spotkanie w Baranowie Sandomierskim, gdzie swoje mecze rozgrywa Wisan. W 6 minucie na prowadzenie wyszli goście z Górna, a już minutę później celnym strzałem do ich bramki zrewanżowali się gospodarze. –To był słaby mecz w naszym wykonaniu, jednak wynik wciąż jest otwarty i o zwycięstwo będziemy walczyć w sobotę – zapowiedział kierownik drużyny ze Skopania.

Dobrze w starciu ze Strzelcem spisali się zawodnicy Retmana. Do przerwy prowadzili z gośćmi z Dąbrowicy 1:0, a po zmianie stron dołożyli jeszcze trzy bramki.

WYNIKI:

KS Sarzyna – Sparta Jeżowe 2:1 (1:1) Ptaszek 42, Bieńkowski 50 - Wraga 7;

Wisan Skopanie – Górnovia Górno 1:1 (1:1) Nowak 7 - Szeliga 6;

Retman Ulanów – Strzelec Dąbrowica 4:0 (1:0) Iskra 44, Kobylarz 56, Wiejak 68, Szczepan 85.

Materiał oryginalny: KS Sarzyna i Retman Ulanów są już bardzo blisko klasy okręgowej. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze spotkania barażowe [ZDJĘCIA] - Nowiny