Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
PKO Ekstraklasa. Lech Poznań wystawił najmocniejszy skład i...

Lech goni za czołówką. Jedenastka 12. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]

PKO Ekstraklasa. Lech Poznań wystawił najmocniejszy skład i mecz z beniaminkiem skończył się wynikiem 4:0. Legia Warszawa wykorzystała potknięcie Rakowa Częstochowa, zamieniając się z nim miejscami na szczycie tabeli. Derby Krakowa niestety zawiodły, więc spotkaniem 12. kolejki uznajemy widowisko w Białymstoku, które zakończyło się zwycięstwem Jagiellonii 4:3.

W naszej jedenastce znajdziecie:
- komplet jedenastu seniorów
- pięciu Polaków, dwóch Hiszpanów, Chorwata, Norwega, Portugalczyka, Szweda.
- trzech zawodników Lecha Poznań, po dwóch graczy Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław, po jednym Legii Warszawa, Piasta Gliwice, Pogoni Szczecin oraz Warty Poznań.

Śląsk - Ruch LIVE! Wypada rozpakować prezent z Białegostoku

Jens Gustafsson, trener Pogoni: W drugiej połowie pokazaliśmy prawdziwą Pogoń

Tak Grosicki zaskoczył Jagiellonię! Rajd przez połowę boiska, a potem gol dla Pogoni