Łętocha: Jak gospodarze, postawiliśmy wszystko na jedną kartę

Tomasz Górski
- My mogliśmy się też pokusić o zdobycie bramki. Jak gospodarze postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Nie udało się. Szkoda bo każdy punkt jest dla nas cenny – ocenił mecz z Dolcanem trener Okocimskiego Brzesko, Krzysztof Łętocha.

Krzysztof Łętocha, Okocimski Brzesko: Przyjechaliśmy tutaj z myślą o zdobyciu punktów i spodziewaliśmy się ze strony gospodarzy dobrej gry. Uważam, że pierwsza połowa w naszym wykonaniu była – można powiedzieć – solidna, taka jaką żeśmy sobie zakładali. Zbadaliśmy troszeczkę rywala, mieliśmy możliwości i rywal miał możliwości do strzelenia bramki, ale zakończyło się 1:0. Natomiast przestrzegałem: wejście w drugą połowę tak jak w ostatnim spotkaniu ze Stomilem Olsztyn, troszkę dekoncentracji, bramka strzelona przez gospodarzy otworzyła wynik i staraliśmy się grać w piłkę i myślę, że nieźle nam to wychodziło. My mogliśmy się też pokusić o zdobycie bramki. Jak gospodarze postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Nie udało się. Szkoda. Każdy punkt jest dla nas cenny. Gospodarze troszkę się oddalili od strefy spadkowej, my dalej jesteśmy w tej strefie. Ale myślę, że cały czas chcemy mieć kontakt z tą grupą, która jest ponad strefą i będziemy się starać cały czas z tą grupą mieć kontakt do końca rozgrywek i zdobywać te punkty.