Liga angielska. Pewna wygrana Manchesteru United z Aston Villą (ZDJĘCIA)

Marcin Tyc
Czerwone Diabły wykonały swoją powinność, pewnie wygrywając w Birmingham z Aston Villą (3:0). Dwie bramki dla United zdobył Danny Welbeck, a jedno trafienie po przerwie dołożył Tom Cleverley. Zobacz zdjęcia!

Mecz na Villa Park mógł się podobać - dużo akcji, trzy bramki oraz sporo walki. Gospodarze jak tylko mogli próbowali przeciwstawić się maszynie z Manchesteru, jednak z mizernym skutkiem czego efektem jest niekorzystny dla gospodarzy wynik. Nikt nie spodziewał się, że w Birmingham zdarzy się cud. Ostatnio gracze z Manchesteru różnie radzą sobie jednak w Premier League. "Czerwonym Diabłom" zdarzają się wpadki.

Manchester po zdobyciu dwóch bramek przez Welbecka prowadził i kontrolował grę, często groźnie atakując. W drugiej połowie trzeciego gola dołożył Tom Cleverley i los Aston Villi w tym spotkaniu był przesądzony. W dzisiejszym spotkaniu wygrała drużyna lepsza i dojrzalsza.

United powoli wdrapują się do pierwszej czwórki. Droga do celu jeszcze jednak długa i zapewne wyboista. Rywale zza miedzy roznieśli wczoraj Arsenal 6:3. "Czerwone Diabły" tracą do czwartego Evertonu sześć punktów.