Liga Europy. Arsenal zaczął z impetem. Drugie zwycięstwo "Kanonierów"

krk
East News
Liga Europy. Grający w rezerwowym składzie Arsenal już po 25. minutach prowadził na wyjeździe z BATE Borysów 3:0. Na początku drugiej połowie kontrowersyjny rzut karny dla londyńczyków podyktował Daniel Stefański. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną "Kanonierów" 4:2. W drugim spotkaniu grupy H FC Koeln przegrało 0:1 z Crveną Zvezdą Belgrad. 76 minut w zespole z Kolonii rozegrał Paweł Olkowski.

BATE Borysów - Arsenal FC 2:4 (1:3)

Bramki: Theo Walcott 8', 22', Rob Holding 25', Oliver Giroud (k.) 49' - Mirko Ivanić 27', Michaił Hardziejczuk 66'

BATE: Scherbitski, Rios, Gajduchik, Milunovic, Polyakov (24' M. Volodko), A. Volodjko (85' D. Baga), Dragun, Gordeichuk, Ivanic, Stasevich, Rodionov (55' N. Signevich)

Arsenal: Ospina, Nelson (79' M. McGuane), Mustafi, Mertesacker, Holding, Maitland-Niles, Joe Willock (89' E. Nketiah), Elneny, Wilshere, Walcott, Giroud