Liga francuska. Druga asysta Przemysława Frankowskiego w RC Lens! Jego zespół wygrał w Monako [WIDEO]

Piotr Szymański
RC Lens
Liga francuska. RC Lens pokonało na wyjeździe AS Monaco (2:0) w sobotnim meczu 3. kolejki Ligue 1. Od początku drugiej połowy na boisku pojawił się Przemysław Frankowski, który zanotował kolejną asystę. Zobacz wideo!

Druga asysta Przemysława Frankowskiego w RC Lens

Przemysław Frankowski rozegrał swoje trzecie spotkanie w barwach RC Lens. Polak po raz kolejny wszedł z ławki, ale tym razem dostał całą drugą "połówkę". W dwóch poprzednich meczach jego zespół remisował, a w sobotę przywiózł cenną wygraną z Monako.

Wynik otworzył kilka minut po zmianie stron Ignatius Ganago, a kropkę nad "i" postawił Simon Banza, po podaniu od Frankowskiego. Polak wykorzystał błąd obrońcy, który nieoczekiwanie wywrócił się z piłką przy nodze, popędził w kierunku bramki i wystawił futbolówkę do kolegi.

Była to już druga asysta Frankowskiego z Ligue 1. Polak zdążył już świetnie się pokazać, mimo że w sumie rozegrał tylko 89 minut w trzech meczach.

AS Monaco - RC Lens 0:2 (0:0)

Bramki:
0:1 - Ignatius Ganago 51'
0:2 - Simon Banza 90+5'

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Więcej o POLAKACH ZA GRANICĄ

Ekstraklasa transfery. Nowy sezon PKO Ekstraklasy już rozpoczęty. Najwyższa klasa rozgrywkowa została rozszerzona i tym razem rywalizuje ze sobą aż 18 zespołów. Które drużyny najlepiej wykorzystały letnią przerwę na przebudowanie kadry i znalezienie wzmocnień? Sprawdź wszystkie potwierdzone transfery w PKO Ekstraklasie! Stan na 12 sierpnia 2021.

Ekstraklasa transfery. Wszystkie letnie TRANSFERY w PKO Ekst...