Liga włoska. Pierwszy gol Wszołka dla Sampdorii (WIDEO)

mgs
Paweł Wszołek wreszcie się przełamał i zdobył swoją pierwszą bramkę dla Sampdorii Genua. W meczu 37. kolejki Serie A jego zespół przegrał 2:5 przed własną publicznością z Napoli.

Wszołek na listę strzelców wpisał się w 88. minucie i zdobył gola na 1:5. Polak wszedł na boisko osiem minut wcześniej z ławki rezerwowych. Na boisku nie zobaczyliśmy z kolei Bartosza Salamona.

Sampdoria zajmuje przed ostatnią kolejką 12. miejsce w tabeli, z dorobkiem 44 punktów i nie ma już szans na wyższą lokatę.

Bramka Pawła Wszołka

Sampdoria - Napoli 2:5

Bramki: 29. Eder, 88. Wszołek – 19. Zapata, 27. Insigne, 32. Callejon, 47. Hamsik, 62. Mustafi (sam.)

Kartki: 63. Mustafi

Sampdoria: Fiorillo – De Silvestri, Mustafi, Gastaldello, Regini – Eder, Palombo, Soriano, Krsticic (58. Renan), Gabbiadini (64. Sansone)– Lopez (79. Wszołek)

Napoli: Reina (78. Doblas) – Reveillere, Mesto, Fernandez, Maggio, Jose Callejon (71. Zuniga), Jorginho, Inler, Insignie, Hamsik (65. Mertens), Zapata