dor
Marcin Cebula zagrał bardzo dobrze w meczu z Górnikiem. Zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty. Fot. Dorota Kułaga
Świetny mecz przeciwko Górnikowi Zabrze rozegrał Marcin Cebula. Pomocnik Korony Kielce w pierwszej połowie zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty. To był najlepszy występ wychowanka Pogoni Staszów w Lotto Ekstraklasie. Korona wygrała to spotkanie 4:2.

-W pierwszej połowie wszystko nam wychodziło. Fajnie weszliśmy w to spotkanie. Stwarzaliśmy bramkowe okazje i potrafiliśmy je wykorzystać. Czy to był mój najlepszy występ w ekstraklasie? Na pewno. Zresztą za dużo takich udanych spotkań nie było (śmiech). Najważniejsze jest to, że cała drużyna dobrze wyglądała. Teraz czeka nas mecz z Legią. Musimy zrobić wszystko, żeby wygrać w Warszawie - mówił Marcin Cebula, bohater spotkania z Górnikiem Zabrze.

-Bardzo dobry mecz zagrał Elia, widać, że dużo nam pomaga. Zresztą dzisiaj wszyscy dobrze się rozumieliśmy. Górnik miał swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystał. Druga połowa była już słabsza w naszym wykonaniu. Cofnęliśmy się, nastawiliśmy się na kontry, ale ich nie wykorzystaliśmy. Ja po przerwie dwa razy uderzałem na bramkę Tomka Loski, ale nie udało się go zaskoczyć. Cieszę się z tego, co jest - dodał.

Marcin Cebula na meczach w Kielcach zawsze ma rodzinny doping. Czy tym razem było podobnie? - Był tata. Niestety, bracia nie mogli przyjechać, ale na pewno oglądali to spotkanie w telewizji - powiedział Marcin Cebula.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Lotto Ekstraklasa. Marcin Cebula, pomocnik Korony Kielce: -To był mój najlepszy mecz w ekstraklasie - Echo Dnia Świętokrzyskie