Makuch przed meczem z Olimpią: Jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu

Marcin Rogowski
Marcin Makuch (pierwszy od lewej)
Marcin Makuch (pierwszy od lewej) Mateusz Bobola
- Zdajemy sobie sprawę, że Olimpia jest bardziej wymagającym rywalem niż Polonia. Pamiętamy, że na jesień wygraliśmy z nimi 2:0, dlatego to oni będą się nas bardziej obawiać, ale zarazem na pewno pałają żądzą rewanżu - mówił przed spotkaniem z Olimpią Grudziądz obrońca Sandecji Nowy Sącz, Marcin Makuch.

Sandecja wreszcie zacznie zwyciężać?

Marcin Makuch, (obrońca Sandecji): Zdajemy sobie sprawę, że Olimpia jest bardziej wymagającym rywalem niż Polonia. Pamiętamy, że na jesień wygraliśmy z nimi 2:0, dlatego to oni będą się nas bardziej obawiać, ale zarazem na pewno pałają żądzą rewanżu. My jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu i będziemy to chcieli potwierdzić w Grudziądzu.

Mecz trwa dziewięćdziesiąt minut, dlatego dla nas najważniejszy jest wynik po tejże minucie. W meczu z Polonią pokazaliśmy, że jesteśmy skuteczni zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. W Grudziądzu chcemy to powtórzyć.