Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Mateusz Godyla
Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE
Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE Oliwer Kubus / Polska Press
Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE. „Trójkolorowi” na inaugurację przegrali z Odrą Opole tracąc decydującego gola w ostatniej minucie spotkania. Marzący o awansie do Ekstraklasy GKS Tychy nie może pozwolić sobie na stratę punktów przed własną publicznością. Chrobry Głogów w pierwszej kolejce sezonu także stracił punkty, przegrywając z beniaminkiem z Łodzi.

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza rozpoczęli sezon zgodnie z planem. Kamil Zapolnik otworzył wynik spotkania w Opolu ale na koniec meczu to piłkarze Odry Opole mogli cieszyć się z 3. punktów. Dziś w Tychach o pierwszym meczu sezonu już nikt stara się nie pamiętać, a zawodnicy skupiają się na najbliższym pojedynku z Chrobrym Głogów.

Goście dzisiejszego spotkania również nienajlepiej rozpoczęli sezon 2018/19. Podejmując w pierwszej kolejce ŁKS Łódż nie potrafili zgarnąć nawet punktu. Jedynego gola w meczu zdobył Jewhen Radionow w 37. minucie meczu.

W ostatnim spotkaniu obu zespołów rozgrywanym w Tychach lepszy okazał się GKS wygrywając 2:1, a bramki zdobywali będący obecnie w kadrze tyskiego zespołu Daniel Tanżyna i Łukasz Grzeszczyk. Dla Chrobrego honorowe trafienie zaliczył Mateusz Machaj.

W ubiegłym sezonie GKS Tychy tylko 3. razy przegrał grając przy Edukacji 7. Zawodników Grzegorza Nicińskiego czeka zatem bardzo trudne zadanie.

Początek spotkania w Tychach o godzinie 19.00!

Mecz GKS Tychy - Chrobry Głogów ONLINE TRANSMISJA TV

Meczu GKS Tychy - Chrobry Głogów online ani w tv nie pokaże żadna stacja. Tekstowa relacja LIVE z meczu GKS Tychy - Chrobry od 19:00 w GOL24.pl!