Mecz Real Madryt - Betis Sewilla ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

DW
Mecz Real Madryt - Betis Sevilla ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO AP/EAST NEWS
Mecz Real Madryt - Betis Sewilla ONLINE. Zwycięstwo Barcelony we wtorek sprawiło, że Real traci obecnie aż siedem punktów do lidera. Oczywiście, ma na koncie jeden mecz mniej, dlatego kibice "Królewskich" mogą być spokojni. Na ich drużynę czeka niezbyt wymagający przeciwnik, a do składu wraca Cristiano Ronaldo, który odbył już karę zawieszenia i jest w pełni gotowości do pościgu za największym rywalem mistrzów Hiszpanii.

Real Madryt - Betis Sewilla ONLINE

Real nie zaczął sezonu 2017/18 najlepiej. W czterech pierwszych spotkaniach hiszpańskiej La Ligi stracił już cztery punkty, remisując z Valencią oraz Levante. Podopieczni Zinedine'a Zidane'a pozwolili sobie na chwilę oddechu, jednak ta strata może pogrążyć mistrzów Hispanii w obronie tytułu. By zbliżyć się do Barcelony na cztery oczka, "Królewscy" muszą wygraćz z Realem Betis Sevilla.

"Verdiblancos" grają w tym sezonie w kratkę - dosłownie. W meczu inaugurującym sezon 2017/18 ponieśli porażkę z Barceloną (0:2), a później pokonali Celtę Vigo (2:1). Następnie przegrali z Villareal (1:3), by w ostatnim ligowym spotkaniu wrócić na zwycięską drogę (Deportivo La Coruna 2:1 -przyp. red.). Drużyna Betisu prowadziła od 14 minuty jednak już dziewięć minut później Deportivo wyrównało, ale gospodarze strzelili drugiego gola w 76 minucie. Świetne zawody rozegrał Joaquin, który strzelił dwie bramki i zapewnił zespołowi trzy punkty.

Po zawieszeniu do składu Realu wraca Cristiano Ronaldo, który powinien - po przymusowej przerwie związanej z odepchnięciem sędziego w Superpucharze Hiszpanii - zagrać od pierwszej minuty i poprowadzić swoją drużyną do zwycięstwa.

NIE ZAGRAJĄ:

Real: Karim Benzema, Mateo Kovacić, Toni Kroos, Jesus Vallejo (kontuzje)

Betis: Firpo Junior, Joel Campbell, Alin Tosca, Juan Narvaez (kontuzje)

FORMA W OSTATNICH MECZACH:

Real:
Real Sociedad - Real Madryt 1:3 (17 września)
Real Madryt - APOEL 3:0 (13 września)
Real Madryt - Levante 1:1 (9 września)
Real Madryt - Valencia 2:2 (27 sierpnia)
Real Madryt - Fiorentina 2:1 (23 sierpnia)

Betis:
Betis - La Coruna 2:1 (16 września)
Villareal - Betis 3:1 (10 września)
Betis - Celta Vigo 2:1 (25 sierpnia)
Barcelona - Betis 2:0 (20 sierpnia)
Inter Mediolan - Betis 1:0 (12 sierpnia)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Real: Navas - Carvajal, Sergio Ramos, Nacho, Marcelo - Casemiro, Modrić - Bale, Isco, Borja Mayoral, C. Ronaldo

Betis: Adan - Durmisi, Mandi, Jordi Amat, Rafa Navarro - Javi Garcia, Guadrado, Victor Camarasa, Cristian Tello - Sergio Leon, Joaquin

Real Madryt - Betis Sewilla TRANSMISJA TV

Mecz będzie transmitowany przez stację Eleven na kanale Eleven Sports. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 22:00. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL. Startujemy o godz. 21:40!