Mecz Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

JCZ
Real Sociedad - Barcelona LIVE! Wpadki nie będzie?
Real Sociedad - Barcelona LIVE! Wpadki nie będzie? East News
Mecz Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE. O 21:15 rozpocznie się pierwszy ćwierćfinałowy mecz Pucharu Króla między Realem Sociedad a FC Barceloną. "Duma Katalonii" chce uniknąć wyniku, jaki wczoraj przytrafił się Realowi Madryt (1:2 z Celtą Vigo). Rewanż na Camp Nou ma być tylko formalnością. Na Estadio Anoeta gra się jej jednak nadzwyczaj trudno. Żadnego z ośmiu ostatnich meczów nie kończyła zwycięstwem! Jak będzie tym razem? Relacja LIVE w GOL24.pl

Real Sociedad - FC Barcelona ONLINE

Barcelona, choć trudno w to uwierzyć, ma fatalny bilans ostatnich spotkań na stadionie Sociedad. Pięć razy schodziła z boiska pokonana, trzy razy padł remis. Bramki? 8 zdobytych i aż 14 straconych. Zła seria ciągnie się jeszcze od ery Pepa Guardioli. Sposobu na Real nie znaleźli również Tito Vilanova, Gerardo Martino, a ostatnio trzy razy Luis Enrique (0:1 x2, 1:1). Dzisiaj zapowiada przełamanie.

- W tym miejscu przeżywaliśmy już wszystko. Czeka nas trudne spotkanie, jak zawsze. Zwycięstwo oznaczałoby przerwanie passy i ważny krok w kierunku awansu do półfinału Pucharu Króla - powiedział szkoleniowiec Barcelony, który nie będzie mógł skorzystać z Rafinhy. Poza kadrą zdecydował się zostawić Marca-Andre ter Stegena, Jeremy'ego Mathieu oraz Aleixa Vidala.

Kadra FC Barcelony na mecz z Realem Sociedad:
Bramkarze: Cillessen, Masip
Obrońcy: Jordi Alba, Digne, Mascherano, Gerard Pique, Sergi Roberto, Umtiti
Pomocnicy: Busquets, Andre Gomes, Iniesta, Rakitić, Denis Suarez, Arda Turan
Napastnicy: Paco Alcacer, Messi, Neymar, Luis Suarez.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Real Sociedad - FC Barcelona 1:1 (liga hiszpańska, 27.11.2016)
Real Sociedad - FC Barcelona 1:0 (liga hiszpańska, 09.04.2016)
FC Barcelona - Real Sociedad 4:0 (liga hiszpańska, 28.11.2015)

Mecz Real Sociedad - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport (w wersji mobilnej spotkanie na platformie Canal Sport Online). Komentują Cezary Olbrycht i Leszek Orłowski. Wprowadzenie o 21:10, pierwszy gwizdek pięć minut później. Relacja tekstowa minuta po minucie z meczu Real Sociedad - FC Barcelona w GOL24.pl