Joanna Sobczykiewicz
Mecz Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Mecz Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Nadrabiamy ligowe zaległości. Prawie wszystkie spotkania 23. kolejki Nice 1 Ligi zostały odwołane ze względu na powołania piłkarzy do młodzieżowych reprezentacji. O godzinie 18 Ruch Chorzów na własnym stadionie podejmie trzecią w tabeli Chojniczankę Chojnice. Gdzie śledzić przebieg meczu Ruch Chorzów - Chojniczanka? Zapraszamy na relację LIVE prosto ze stadionu przy ulicy Cichej 6.

Mecz Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Jest jeszcze zbyt wcześnie, by ocenić jak zmiana trenera w Ruchu Chorzów wpłynęła na zespół. Co prawda w sobotnim spotkaniu Niebiescy zdobyli punkt za bezbramkowy remis z Olimpią Grudziądz, ale ich postawa rozczarowała. Jak później mówił Dariusz Fornalak, uciekły dwa, cenne „oczka” — Olimpia nie stworzyła sobie żadnej, stuprocentowej okazji, a piłkarze Ruchu zawiedli, szczególnie przy wykończeniach akcji. Dziś gospodarzy czeka bardzo trudny sprawdzian przeciwko trzeciej w tabeli Chojniczance. Podopieczni Krzysztofa Brede wciąż myślą o awansie do Lotto Ekstraklasy i za wszelką cenę będą chcieli wyjechać z Chorzowa z kompletem punktów.

Ruch nie będzie miał dziś łatwego zadania. Sprawy komplikują się też dlatego, że w poprzednim spotkaniu Miłosz Przybecki naciągnął mięsień dwugłowy uda. Od urazu minęły zaledwie cztery dni i skrzydłowy może nie zdążyć z wyleczeniem kontuzji. Dla Niebieskich to spora strata, biorąc pod uwagę, że Vilim Posinković nie jest już piłkarzem chorzowskiego klubu. Osłabione skrzydła i słabsza dyspozycja ofensywy (Mateusz Majewski, Paweł Wojciechowski) to powody do zmartwień dla lokalnych kibiców.

Ruch Chorzów - Chojniczanka LIVE

Mecz pomiędzy Chojniczanką a Ruchem z rundy jesiennej to czyste szaleństwo. Gospodarze nie wykorzystali dwóch rzutów karnych, a w doliczonym czasie gry padły aż trzy bramki. Do 90. minuty Ruch przegrywał 1:3, ale najpierw do siatki trafił Artur Balicki, a chwilę po nim rezultat na 3:3 ustanowił Mateusz Zawal. Jego gol mógł dać Ruchowi jakże cenny w tamtym okresie punkt, ale w ostatniej akcji Jakub Bąk wykorzystał błędy defensywy Niebieskich i zapewnił Chojniczance zwycięstwo. Dodajmy, że Ruch miał wtedy na swoim koncie dwa ujemne „oczka” i dlatego porażka po tak zaciętej rywalizacji bolała zdecydowanie bardziej.

Goście w swoim poprzednim spotkaniu zremisowali na wyjeździe 2:2 z GKS-em Tychy. W pierwszej połowie Wojciech Lisowski wykorzystał rzut karny, a w 81. minucie Tomasz Mikołajczak pokonał Konrada Jałochę.

Arbiter

Mecz poprowadzi Sylwester Rasmus z Torunia. W obecnym sezonie był rozjemcą w 11. spotkaniach, w których trakcie pokazał 50 żółtych kartek, 2 czerwone, a także podyktował 2 rzuty karne.

Ruch Chorzów - Chojniczanka NA ŻYWO

Spotkanie zaplanowano na godz. 18:00. Nie zaplanowano transmisji w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24!. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.