Mundial U-20: Włochy - Japonia [zdjęcia kibice + mecz]

DS
W meczu grupy B  piłkarskich mistrzostw świata do lat 20 rozgrywanym w Bydgoszczy Włochy zremisowały z Japonią 0:0. Ci pierwsi potrzebowali remisu, by utrzymać prowadzenie w grupie. Drudzy już na początku meczu mogli objąć prowadzenie. W  11. minucie Hiroki Ito wykonywał rzut karny, ale strzelił słabo ziemi i Marco Carnesecchi odbił piłkę. Co ciekawe to była już czwarta jedenastka podyktowana na stadionie Zawiszy i trzecia zmarnowana! Włosi, których remis w pełni zadowalał, nie forsowali tempa. Z kolei Japończycy dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki. Jednak poważniej nie zagrozili rywalom. Po ostatnim gwizdku obie ekipy były zadowolone z remisu. Ten wynik dał awans do 1/8 finału obu drużynom.
W meczu grupy B piłkarskich mistrzostw świata do lat 20 rozgrywanym w Bydgoszczy Włochy zremisowały z Japonią 0:0. Ci pierwsi potrzebowali remisu, by utrzymać prowadzenie w grupie. Drudzy już na początku meczu mogli objąć prowadzenie. W 11. minucie Hiroki Ito wykonywał rzut karny, ale strzelił słabo ziemi i Marco Carnesecchi odbił piłkę. Co ciekawe to była już czwarta jedenastka podyktowana na stadionie Zawiszy i trzecia zmarnowana! Włosi, których remis w pełni zadowalał, nie forsowali tempa. Z kolei Japończycy dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki. Jednak poważniej nie zagrozili rywalom. Po ostatnim gwizdku obie ekipy były zadowolone z remisu. Ten wynik dał awans do 1/8 finału obu drużynom. Dariusz Bloch
W meczu grupy B piłkarskich mistrzostw świata do lat 20 rozgrywanym w Bydgoszczy Włochy zremisowały z Japonią 0:0. Ten wynik dał awans do 1/8 finału obu drużynom.