Piłkarze Broni wygrali w Błoniu i utrzymali fotel lidera

szs
Fragment meczu Błonianka - Broń S. Szymczak
Piłkarze czwartoligowej Broni Radom wygrali wyjazdowy mecz z Błonianką Błonie 2:1. Zagrali słabo, ale najważniejsze są punkty.

Błonianka Błonie – Broń Radom 1:2 ( 1:1 )
Bramki: Sieński 15 – Nowosielski 35 z karnego, Pietralski 81.

Błonianka: Dworzyński – Dominik Jarczak, Polowczyk, Kudelski, Koziarski – Duda, Zdzieszyński, Niezgoda, Wojnarowski, Dawid Jarczak – Sieński

Broń: Młodziński – Jakubczyk (46 Pietralski), Sala (60 Leśniewski), Zieliński, Dobosz – Wicik, Oziewicz (90 Książek), Sałek, Bojek – Nowosielski (46 Więcek), Czarnecki.

Piłkarze Broni jechali w roli lidera do Błonianki, która ostatnie cztery mecze przegrała. Wydawało się, że radomianie spokojnie wygrają ten mecz, ale ostatecznie cudem wygrali i mocno napracowali się na wygraną.

W 15 minucie Tomasz Sieński popisał się ładnym strzałem z dystansu i dał drużynie prowadzenie. Chwilę wcześniej Przemysław Wicik trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę, ale przed przerwą była to jedyna okazja Broni. W 35 minucie w zupełnie niegroźnej sytuacji faulowany był Arkadiusz Oziewicz i sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Piotr Nowosielski.

W drugiej połowie to gospodarze w pierwszych minutach mogli podwyższyć wynik, ale świetnie wybronił Paweł Młodziński. W 60 minucie Jakub Wojnarowski zobaczył drugą żółtą kartkę i gospodarze przez pół godziny grali w osłabieniu. Co ciekawe grająca z przewagą Broń, nie potrafiła narzucić miejscowym swoich warunków. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Dopiero w 81 minucie 18-letni Albert Pietralski uderzył z rzutu wolnego i bramkarz wyjął piłkę z siatki.

Liczą się gole i punkty - w tych aspektach Broń była lepsza, ale styl zespołu pozostawia wiele do życzenia.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Materiał oryginalny: Piłkarze Broni wygrali w Błoniu i utrzymali fotel lidera - Echo Dnia Radomskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.