Pochettino: Ciężko walczyć w Premier League, jeśli prezentuje się taką postawę

Press Association/X-news
W sobotnim hicie 25. kolejki Premier League Tottenham przegrał na wyjeździe z Liverpoolem 0:2 i stracił przewagę nad resztą zespołów, które próbują gonić Chelsea w tabeli. "Koguty" obie bramki straciły na początku spotkania, po strzałach Sadio Mane w 16. i 18. minucie. Po meczu menedżer Spurs Mauricio Pochettino był bardzo krytyczny w stosunku do swojej drużyny. - Szczerze mówiąc nie zasługiwaliśmy dzisiaj na zbyt wiele po tym, co pokazaliśmy przez 94 minuty. Byliśmy słabi. Ciężko walczyć w Premier League, jeśli prezentuje się taką postawę. Nie zdołaliśmy poradzić sobie z tempem tego meczu - powiedział argentyński szkoleniowiec.