Podbeskidzie - Kolejarz Stróże 2:0 (FOTO)

Rafał Rusek
Juraj Dancik w walce o górną piłkę
Juraj Dancik w walce o górną piłkę Rafał Rusek
Po tym jak Podbeskidzie w znakomitym stylu pokonał w Krakowie Wisłę, Kibice w Bielsku liczyli na to że ich ulubieńcy Kolejarzowi Stróże strzelą kilka bramek. Tymczasem zwycięstwo Góralom w pierwszym meczu tej wiosny o komplet punktów nie przyszło łatwo, a wręcz okazał się ciężką batalią. Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania!

Podbeskidzie długo nie mogło znaleźć pomysłu na defensywę Kolejarza Stróże, ale przyjezdni w 27 minucie po samobójczej bramce Witolda Cichego gospodarze objęli prowadzenie. Dokładnie 13 minut później po znakomitej centrze Cienciały i golu Adama Cieślińskiego było już 2:0. Kolejarz mimo niekorzystnego wyniku atakował bardzo rzadko, a Richard Zajac tylko dwa razy musiał poważnie interweniować aby uchronić zespół Podbeskidzia przed stratą bramki. Drużyna Podbeskidzia nie zachwyciła, ale zgarnęła komplet punktów zasiadając tym sposobem na pozycji lidera I ligi z przewagą dwóch punktów nad drugim w tabeli Łódzkim KS-em.

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Kolejarz Stróże
Witold Cichy 27 (s), Adam Cieśliński 40

Podbeskidzie: Richard Zajac - Sławomir Cienciała, Bartłomiej Konieczny, Juraj Dančík, Michał Osiński - Marek Sokołowski, Piotr Koman, Maciej Rogalski (81 Piotr Malinowski), Sebastian Ziajka (46 Dariusz Kołodziej) - Adam Cieśliński (69 Krzysztof Zaremba), Róbert Demjan.

Kolejarz: Marcin Zarychta - Adrian Basta, Witold Cichy, Dawid Szufryn, Dariusz Walęciak - Michał Gryźlak, Marcin Stefanik (68 Mariusz Mężyk), Łukasz Jarosiewicz, Cheikh Niane, Piotr Madejski (55 Rafał Zawiślan) - Bartłomiej Socha (61 Tomasz Ciećko).