Polska 1 : 1 Grecja. Zobacz bramki! [Skrót meczu]

Rafał Babraj
Polska - Grecja
Polska - Grecja Bartek Syta/Polskapresse
Polska zremisowała z Grecją w meczu otwarcia Euro 2012. Bramki strzelali Robert Lewandowski oraz Dimitris Salpingidis. Zobaczcie skrót meczu.

Mecz otwarcia Euro 2012 za nami. Polska zremisowała z Grecją 1:1. Mecz był bardzo emocjonujący, najpierw wydawało się, że Biało-czerwoni pewnie pokonają rywali. Piękną bramkę w 18 minucie strzelił Robert Lewandowski, a pod koniec pierwszej połowy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, obejrzał Sokratis.

Cała Polska Kibicuje! Kibice przed meczem Polska-Grecja [Zdjęcia]

Wszystko wskazywało na to, że Polska ma zwycięstwo jak w banku, lecz w drugiej połowie przyszła katastrofa. Już w 51 minucie, po nieporozumieniu Szczęsnego i Wasilewskiego bramkę strzelił Salpingidis. Na domiar złego w 70 minucie czerwoną kartkę obejrzał... Szczęsny. Nasz bramkarz musiał opuścić boisko, a Grecy otrzymali rzut karny.

Wspaniałą interwencją popisał się jednak Przemysław Tytoń i ostatecznie Polska zremisowała z Grecją 1:1.