Premier League. Jakub Moder wszedł z ławki w końcówce meczu Brighton - Brentford. Polak dostał sześć minut

Jakub Jabłoński
Moder łapie minuty w Premier League! Polak znowu wszedł z ławki
Moder łapie minuty w Premier League! Polak znowu wszedł z ławki Rex Features/East News
Premier League. Jakub Moder zameldował się na boisku w kolejnym meczu angielskiej ekstraklasy. Tym razem przeciwko Brentford w 15. kolejce. "Mewy" ostatecznie wygrały 2:1. Polak od trenera Roberto De Zerbiego dostał raptem sześć minut na pokazanie swoich walorów.

Premier League. Jakub Moder zbiera minuty na angielskich boiskach. Tym razem sześć przeciwko Brentford

Polski pomocnik zanotował swój drugi, choć bardzo krótki występ w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii w trwającym sezonie. Tym razem wychowanek Lecha Poznań wszedł na końcowe sześć minut w 15. kolejce tamtejszej ekstraklasy. "Mewy" już przed wejściem Polaka na boisko wyższy na prowadzenie za sprawą Jacka Hinshelwooda w 52. minucie.

Roberto De Zerbi widać że chce stopniowo wprowadzać polskiego pomocnika do pierwszego składu "Mew". Moder do tej pory od powrotu po ciężkiej kontuzji zagrał dopiero drugi mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej. Reprezentant Polski po raz pierwszy w tym sezonie zameldował się w 13. kolejce przeciwko Nottingham Forest.

Wtedy włoski szkoleniowiec dał mu 13 minut na ponowne przedstawienie się kibicom.

W poprzedniej kolejce przeciwko Chelsea 24-latek nie pojawił się na boisku. W meczu na Stamford Bridge drużyna bez polskiego pomocnika poległa 2:3 mimo grania w pewnym momencie jednego piłkarza więcej, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Conor Gallagher.

Reprezentacja Polski. Moder miał być zbawieniem w środku pola, a nie pojechał na mundial

Przypomnijmy, że popularny "Modziu" pauzował przez kontuzję dokładnie przez 602 dni. 2 kwietnia 2022 roku zerwał więzadła w kolanie i rozpoczęła się walka z czasem o powrót do zdrowia reprezentanta Polski. 24-latkowi ciągle się przedłużał termin planowanego powrotu na boisko. Przez to m.in. nie pojechał na mistrzostwa świata w Katarze oraz stracił większą połową poprzedniego sezonu oraz początek trwającej kampanii.

LIGA ANGIELSKA w GOL24

O tych oprawach mówiło się najwięcej w listopadzie. Zobaczcie najlepsze i najciekawsze dzieła ultrasów w Polsce. W czołówce nie zabrakło kilku miejsc dla Legii Warszawa świętującej 50-lecie Żylety.

Najładniejsze i najciekawsze oprawy kibiców w Polsce - listo...