Przemysław Płacheta z asystą w Pucharze Anglii [WIDEO]

DW
Notowania Przemysława Płachety w Norwich City wzrosły po meczu w Pucharze Anglii. Norwich City
Przemysław Płacheta znacznie przyczynił się do awansu Norwich City w Pucharze Anglii. Polski skrzydłowy miał udział przy obu bramkach w spotkaniu z Coventry City (2:0). Zobacz asystę naszego skrzydłowego!

Przemysław Płacheta z asystą w Pucharze Anglii

Przemysław Płacheta ostatnio nie miał najlepszego okresu w Norwich City, ale wrócił do gry dzięki FA Cup. Polak pojawił się w wyjściowym składzie swojego zespołu i udowodnił trenerowi, że była to świetna decyzja. Już w 6. minucie skrzydłowy zaczął akcję na lewym skrzydle. Odegrał do środka, skąd partner oddał piękne uderzenie na bramkę i otworzył wynik spotkania.

Po niecałej minucie Płacheta znów stworzył zagrożenie. Ograł bocznego obrońcę na boku boiska i wrzucił futbolówkę na głowę Jordana Hugilla, który podwyższył prowadzenie. To dogranie jest do zobaczenia poniżej.

Norwich City - Coventry City 2:0 (2:0)