Puchar Niemiec: Sobiech w dobrej formie. Honorowe trafienie Polaka dla Hannoveru [WIDEO]

Jakub Laskowski
SV Darmstadt 98 pokonało na własnym terenie Hannover 96 (2:1) w ramach 1/16 finału Pucharu Niemiec. Honorowe trafienie dla gości trzy minuty po wejściu na plac gry zaliczył Artur Sobiech.

Sobiech to spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych. Na placu gry pojawił się w 72. minucie, przy niekorzystnym wyniku dla jego drużyny. Wystarczyły trzy minuty, by polski napastnik cieszył się z gola wyrównującego. Radość nie trwała jednak długo, bo rywale bramkę decydującą o losach pojedynku strzelili zaledwie cztery minuty później za sprawą Wagnera.