Reprezentacja Polski U18 przegrała towarzyski mecz z Bułgarią. Passa pięciu spotkań bez porażki przerwana

Jakub Maj
Jakub Maj
Łączy nas piłka
Polska reprezentacja U18 rozegrała dzisiaj towarzyskie spotkanie z młodzieżową kadrą Bułgarii. Podopieczni Wojciecha Kobeszko przegrali mecz 0:2.

Bułgaria - Polska 2:0

Nasi rywale wyszli na prowadzenie już w 11. minucie za sprawą Borislava Marinova. W 70. minucie drugą bramkę zdobył Konstantin Pavlov. Kibice Biało-Czerwonych są zawiedzeni postawą naszych młodzieżowych reprezentantów. W komentarzach na Twitterze nie brakuje uszczypliwości.

Skład reprezentacji Polski: Mikułko, Przybyłko, Magnuszewski, Śmiglewski, Wrębiakowski, Rosiak, Staniszewski, Stalmach, Drachal, Terlecki, Buczkowski
Rezerwowi: Rajczykowski, Barczak, Ziółkowski, Dziedzic, Widlarz, Baier, Jędrasik, Dziuba, Kozłowski, Luberecki, Kobus

Mecz towarzyski z Bułgarią był pierwszym meczem dla kadry U18 od września 2022 roku. Piłkarze naszej młodzieżówki zmierzyli się wówczas z Francją. W spotkaniu było bardzo wiele kontrowersji, a Trójkolorowi dostali aż cztery czerwone kartki. Ostatecznie mecz został zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść Biało-Czerwonych.

REPREZENTACJA w GOL24

Dla większości kibiców Ekstraklasa kojarzy się z zawodnikami, którzy przychodzą i bardzo szybko odchodzą. W naszej lidze nie brakuje jednak piłkarzy, którzy przez wiele lat grają dla tego samego klubu i są wierni barwom. Oto najwierniejsi piłkarze w Ekstraklasie! Oni nie zmienili klubu od wielu lat.Aby zobaczyć wszystkich zawodników klikaj strzałkę w prawo!

PKO Ekstraklasa. Oto najwierniejsi piłkarze w Ekstraklasie. ...