Rezerwy Korony lepsze od zaplecza Wisły Kraków

Sebastian Kaniewski
Rezerwy Korony zrewanżowały się Wiśle za porażkę pierwszej drużyny w Ekstraklasie T-Mobile Ekstraklasa/x-news
Rezerwy Wisły Kraków w swoim drugim meczu rozgrywanym w ramach III ligi małopolsko-świętokrzyskiej uległy na własnym stadionie drugiej ekipie Korony Kielce aż 0:4.

Podopieczni Macieja Musiała źle rozpoczęli spotkanie. Już w 11. minucie po fatalnym błędzie Fabiana Burdenskiego piłkę do siatki skierował Michał Przybyła.

W 23. minucie meczu szansę na wyrównanie miał Michał Szewczyk, ale jego uderzenie z rzutu karnego wylądowało na słupku. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, o czym przekonali się Wiślacy dwie minuty później. Gola zdobył Michał Przybyła, który z ośmiu metrów pokonał Gerarda Bieszczada.

Pod koniec pierwszej części gry prostopadłe podanie z głębi pola na gola zamienił Jakub Jaśkiewicz. Wynik spotkania w drugiej połowie ustalił Mateusz Janiec, który oddał piękny strzał z 30 metrów.

Wisła II Kraków - Korona II Kielce 0:4

Gole:11’ Michał Przybyła
25’ Michał Przybyła
40’ Jakub Jaśkiewicz
55’ Mateusz Janiec

Wisła II Kraków: Bieszczad Gerard – Szywacz Remigiusz, Burdenski Fabian(46’ Downar-Zapolski), Bierzało Michal, Kolanko Bartłomiej - Lech Przemysław, Kuczak Kamil(76’ Zając Tomasz), Pulka Jakub, Szewczyk Michał(46’ Sleszczak) - Kośćielniak Dominik(61’ Ferens), Kamiński Dawid

Korona II Kielce: Shalikotin Oleksii - Piwowar Piotr, Wrześniewski Michał, Bednarski Adrian, Zawłocki Rafal(70’ Zawacki) - Janiec Mateusz, Szmalec Radosław, Marković Vanja(55’ Seweryn), Kotarzewski Jakub(58’ Paprocki) - Jaśkiewicz Jakub, Przybyła Michał(63’ Angielski)