Serie A: Juventus krok bliżej scudetto, magiczny dotyk Tottiego [GALERIA]

msz
W najmniej ciekawym środowym meczu Serie A bezbramkowo zremisowały ze sobą zespoły środka tabeli - Sassuolo i Sampdoria. Goście większość spotkania grali w "10", ale Sassuolo nie wykorzystało tej przewagi, marnując nawet rzut karny w 89. minucie. Sztuki tej dokonał Domenico Berardi.Zobacz skrót spotkania: Carlo Baroncini
Juventus Turyn po zwycięstwie nad Lazio 3:0 jest już o krok od piątego z rzędu tytułu Mistrza Włoch. W środowy wieczór niezwykle ciekawie było też w Rzymie, gdzie Roma po dwóch golach rezerwowego Francesco Tottiego w końcówce odwróciła losy meczu i pokonała Torino 3:2. Zobacz, co działo się na boiskach Serie A.