Siarka rozgromiła Radomiaka na wyjeździe i została liderem

Łukasz Myszka
Siarka rozgromiła Radomiaka
Siarka rozgromiła Radomiaka Grzegorz Lipiec
W meczu 20. kolejki 2. ligi wschodniej, Siarka Tarnobrzeg rozgromiła na wyjeździe Radomiaka Radom aż 4:0. Po tej wygranej Siarka awansowała na fotel lidera.

Siarka na prowadzenie wyszła w 10. minucie. Do bezpańskiej piłki dopadł Truszkowski i mocnym strzałem pokonał golkipera gospodarzy. Drugiego gola w 30. minucie strzelił Wróbel. Tuż po przerwie, w 61. minucie Daniel Koczon popisał się świetnym strzałem z dystansu. Piłkarze Radomiaka upadli na kolana. Zwycięstwo przypieczętował w 73. minucie Michał Chrabąszcz.

Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 0:4 (0:2)

Bramki: 10' Truszkowski, 30' Wróbel, 61' Koczon, 73. Chrabąszcz

Radomiak: Marzec – Jaroch, Markowski, Świdzikowski, Wojdyga – Cieciura, Orzechowski (77' Masiuda), Białożyt, Brągiel (60' Wolski) – Leandro, Orłowski

Siarka: Melon – Nadolski, Baran, Makowski, Persona – Chrabąszcz, Stępień (86' Termanowski), Tunkiewicz, Koczon (76' Kowalski) – Wróbel (71' Buras), Truszkowski (81' Ciećko)

Żółte kartki: 29' i 56' Jaroch, 33' Świdzikowski , 90+2' Cieciura (Radomiak) – 6' Persona, 24' Makowski, 26' i 43' Nadolski (Siarka)

Sędziował: Andrzej Chudy (Zabrze)