Siarka Tarnobrzeg pokonała Motor Lublin

Łukasz Myszka
Siarka wygrała trzeci mecz w tym sezonie
Siarka wygrała trzeci mecz w tym sezonie Grzegorz Lipiec/
W piątej kolejce grupy wschodniej 2. ligi Siarka Tarnobrzeg po ciężkim spotkaniu pokonała na własnym stadionie Motor Lublin 2:0.

Siarka to zespół, który z meczu na mecz staje się coraz groźniejszy. W piątej kolejce 2. ligi grupy wschodniej do Tarnobrzega zawitał Motor. Zespół z Lublina w swoim ostatnim ligowym pojedynku przegrał u siebie z Wigrami Suwałki 1:3. Lublinianie w Tarnobrzegu chcieli się zrehabilitować, ale to się nie udało.

Pierwszy gol dla Siarki padł w 25. minucie. Popiela dograł na lewą stronę do niepilnowanego Ciećki, a ten uderzył tuż przy dalszym słupku i trafił do siatki. Od tego momentu gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce i szukali kolejnych goli.

Po przerwie do śmielszych ataków zabrali się goście, ale gola zdobyć im się nie udało. Siarka natomiast w końcówce ustaliła wynik spotkania. Po groźnej kontrze na listę strzelców wpisał się Marcin Truszkowski.

Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin 2:0 (1:0)

Bramki: 25' - Ciećko, 85' - Truszkowski.

Siarka: Melon, Stępień (K), Baran, Makowski, Sulkowski, Frankiewicz, Chrabąszcz, Popiela (78' Truszkowski), Szewc (81' Wróbel), Koczon (69' Persona), Ciećko (66' Tunkiewicz).

Motor: Oszust, Falisiewicz, Karwan, Udarevic, Wróblewski (85' Czułowski), Wrzesiński, Król, Ptaszyński (K), Sedlewski (78' Jaroń), Koziara (67' Kądzior), Tataj (59' Broź).

Kartki: 35' Frankiewicz (Siarka), 38' Karwan, 55' Wróblewski, 80' Król, 90+2' Broź (Motor)