Siarka zremisowała ze Stalą Mielec i straciła fotel lidera

Łukasz Myszka
Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Stalą Mielec
Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Stalą Mielec Grzegorz Lipiec/
W meczu 24. kolejki 2. ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg zremisowała na wyjeździe ze Stalą Mielec 1:1. Siarka po tym meczu straciła fotel lidera.

Mecz wzbudzał bardzo duże zainteresowanie w podkarpackim piłkarskim światku. Dwie mocne ekipy spotkały się na drugoligowym boisku, przy świetle jupiterów by walczyć o "6 punktów". Pierwszego gola w tym meczu zdobyła Stal Mielec. Już w 15. minucie Sebastian Łętocha głową pokonał golkipera Siarki z najbliższej odległości. Goście, dopiero w 32. minucie doprowadzili do wyrównania. Świetnie w polu karnym gospodarzy zachował się nowy nabytek Siarki - Damian Buras. Przez prawie 50 minut oba zespoły nie potrafiły przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz zakończył się podziałem punktów.

Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)

Bramki: 15' Łętocha - 32' Buras

Kartki:
25' Papka, 61' Głaz (Stal) – 56' i 89' Persona, 58' Koczon, 73' Popiela (Siarka)

Stal Mielec: Daniel – Podstolak, Duda, Załucki, Getinger (k), Słotwiński – Żubrowski, Głaz, Papka (60' Gawęcki)– Radulj (62' Skiba), Łętocha (70' Pruchnik).

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień (k) (78' Wróbel), Nadolski, Baran, Persona – Koczon, Frankiewicz, Chrabąszcz (57' Popiela), Figiel (74' Makowski) Buras – Truszkowski.

Sędziowie: Artur Ciecierski (Warszawa)