Skrót meczu Albania - Polska 2:0 [WIDEO]. Kolejna kompromitacja naszej reprezentacji

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Reprezentacja Polski kolejny raz zawiodła na całej linii. Po kiepskim meczu zasłużenie uległa Albanii, przegrywając z nią w Tiranie 0:2. Czyżby nasza drużyna miała nie awansować na Euro w Niemczech? Zobaczcie skrót niedzielnego blamażu.

Bramki z meczu Albania - Polska

Miało być pięknie, wyszło jak zawsze. Polacy oddali ledwie jeden celny strzał na gorącym terenie. Co więcej, praktycznie w ogóle nie stworzyli zagrożenia. Jakub Kiwior wprawdzie trafił do siatki, ale zrobił to ze spalonego.

Albania wygrała mecz sercem, ale i umiejętnościami. Przepiękną bramkę na wagę prowadzenia zdobył przed przerwą Jasir Asani. Kopnął z dystansu, lewą nogą, pod poprzeczkę. Wojciech Szczęsny nie miał nic do powiedzenia w tej sytuacji. Po ostatnim gwizdku opowiedział jedynie o wstydzie wynikającym z gry i rezultatów Polski...

W drugiej połowie dobił nas Mirlind Daku. Zaraz po wejściu na boisko wywiódł w pole Mateusza Wieteskę. Nie popisał się tej akcji również Kamil Grosicki, od którego straty pod naszym polem karnym ruszyła lawina nieszczęść.

REPREZENTACJA w GOL24

Wygwizdany hymn, anulowana bramka, strzał życia Albańczyka, po przerwie jeszcze jeden stracony gol. W niedzielny wieczór wszystkie plagi spadły na Polaków! Zobaczcie memy o meczu, który zepsuje poniedziałek wszystkim rodakom, a może nawet pokrzyżuje plany na czerwiec 2024 roku, gdy Niemcy zorganizują Euro... Bez nas?!

MEMY o meczu Albania - Polska. Tak nasi obejrzą Euro 2024, S...