Skrót meczu Cracovia - Lech Poznań 1:1 [WIDEO]. "Kolejorz" znowu wypuścił zwycięstwo z rąk

OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Lech Poznań znowu zaliczył wpadkę w lidze. Kilka dni temu zremisował z Jagiellonią 3:3. Tym razem jeden punkt uratowała Cracovia, która wyrównała 10 minut przed końcem meczu.

Bramki z meczu Cracovia - Lech [WIDEO]

Początek meczu miał spokojny przebieg. Pierwszą groźną akcję przeprowadzili gospodarze po kwadransie gry. Michał Rakoczy podał w pole karne go Mateusza Bochnaka, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany. Lech zrewanżował się w 20 minucie. Po stracie Hoskonena Kristoffer Velde oddał groźny strzał, lecz Sebastian Madejski popisał się efektowną interwencją. Siedem minut później Norweg oddał kolejny strzał, a kopnięta przez niego piłka odbiła się od poprzeczki. Poznaniacy uzyskali sporą przewagę. Kolejnej szansy nie wykorzystał Mikael Ishak. Jego strzał zatrzymał Madejski. Bramkarz Cracovii tuż przed przerwą znowu uratował swój zespół odbijając piłkę po strzale Barry’ego Douglasa. W doliczonym czasie gry Lech w końcu objął prowadzenie. Velde oddał kolejny strzał i tym razem pokonał Madejskiego.

Po przerwie Lech oddał inicjatywę Cracovii, która przeprowadziła kilka groźnych ataków. Bramkowy efekt przyniosły dopiero w 80. minucie. Wprowadzony chwilę wcześniej Cornel Rapa podał w pole karne do Virgila Ghity, a ten mocnym strzałem posłał piłkę do siatki. W końcówce Lech wreszcie podjął jakieś próby ataku, ale poza niezłym strzałem Radosława Murawskiego nie miał okazji do zdobycia bramki. Mecz zakończył się więc sprawiedliwym remisem.

Cracovia – Lech Poznań 1:1 (0:1)

• Bramki: 0:1 Kristoffer Velde (45+1), 1:1 Virgil Ghita (80).
  • Żółta kartka – Cracovia: Virgil Ghita, Michał Rakoczy, Jakub Myszor; Lech Poznań: Mikael Ishak, Radosław Murawski.
  • Sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
  • Widzów: 10 082.
  • Cracovia: Sebastian Madejski – Otar Kakabadze (74. Cornel Rapa), Arttu Hoskonen) Virgil Ghita, Andreas Skovgaard - Mateusz Bochnak (64. Filip Rózga), Takuto Oshima (79. Jani Atanasov), Michał Rakoczy (79. Jakub Myszor), Karol Knap, Patryk Makuch – Kacper Śmiglewski (64. Benjamin Kallman).
  • Lech Poznań: Bartosz Mrozek - Joel Pereira, Filip Dagerstal (75. Maksymilian Pingot), Miha Blazic, Barry Douglas (75. Michał Gurgul) - Adriel Ba Loua (63. Alan Czerwiński), Radosław Murawski, Nika Kwekweskiri (84. Elias Andersson), Kristoffer Velde - Mikael Ishak, Filip Szymczak (84. Filip Wilak). (PAP)

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Valentina Duque Quintero to partnerka Juergena Elitima - kolumbijskiego pomocnika Legii Warszawa. Valentina uwielbia podróże i aktywny tryb życia. Bardzo często chodzi także na siłownię. Zawodnik ogłosił niedawno, że para spodziewa się dziecka.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Oto piękna partnerka Juergena Elitima z Legii Warszawa. Vale...