Skrót meczu Polonia Warszawa - Stal Rzeszów 2:2. Szybki dublet Michała Bajdura nie wystarczył [WIDEO]

Jacek Czaplewski
Fortuna 1 Liga. Polonia Warszawa prowadziła przed upływem kwadransa już 2:0 dzięki trafieniom Michała Bajdura. Stal Rzeszów jednak opanowała nerwy, a potem doprowadziła do remisu. Polecamy skrót najciekawszych akcji tego piątkowego meczu.

Bramki z meczu Polonia Warszawa - Stal Rzeszów

Mecz toczył się w mrozie przy niewielkich opadach śniegu. Polonia objęła prowadzenie w 3 minucie, kiedy Bajdur oddał trudny strzał z okolicy osiemnastego metra. Kopnął po koźle, z prawej nogi i przy prawym słupku.

Potem ten sam Bajdur strzelił fenomenalnego gola po rzucie rożnym. Krótkie rozegranie sprawiło, że wkręcił piłkę z nietypowej pozycji. Radość była ogromna.

Mimo piorunującego startu Polonia zamiast wygrać to tylko zremisowała. Stal złapała z nią kontakt przed przerwą, gdy straty zmniejszył Paweł Oleksy. W 32 minucie na raty pokonał bramkarza, poprawiając uderzenie po którym bramkarz odbił na poprzeczkę.

W 63 minucie Stal ustaliła wynik. Na 2:2 gola strzelił Krystian Wachowiak. Trafił z prawej nogi od lewego słupka po zgraniu w szesnastce.

Polonia Warszawa - Stal Rzeszów 2:2 (2:1)
Bramki: 1:0 Michał Bajdur (3), 2:0 Michał Bajdur (12), 2:1 Paweł Oleksy (32), 2:2 Krystian Wachowiak (63).
Żółta kartka - Polonia Warszawa: Władysław Ochronczuk, Szymon Kobusiński. Stal Rzeszów: Milan Simcak.
Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn). PAP