Sparing: Olimpia Grudziądz remisuje z Widzewem Łódź

Łukasz Piekarski
Łukasz Broź (z prawej) uratował remis Widzewowi
Łukasz Broź (z prawej) uratował remis Widzewowi Paweł Łacheta
Remisem 1:1 zakończył się mecz kontrolny pomiędzy drużynami Olimpii Grudziądz i Widzewa Łódź. W barwach pierwszoligowca wystąpił nowo pozyskany pomocnik - Robert Szczot.

Już na początku spotkania kilka dogodnych sytuacji do objęcia prowadzenia zmarnowali piłkarze Widzewa Łódź. Pierwsi do bramki trafili jednak grudziądzanie. Po świetnej akcji Adama Cieślińskiego i Piotra Ruszkula, Macieja Mielcarza pokonał ten drugi.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Mnożyły się nie wykorzystane sytuację zarówno pod jedną, jak i pod drugą bramką. W 75. minucie piłkarze Widzewa dopięli swego i po trafieniu Łukasza Brozia doprowadzili do wyrównania.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i obie drużyny musiały zadowolić się remisem.

W barwach Olimpii Grudziądz wystąpił pozyskany z Łódzkiego Klubu Sportowego - Robert Szczot.

Widzew Łódź 1-1 Olimpia Grudziądz

Gole: Broź 74' -Ruszkul 38'

Widzew: Maciej Mielcarz (46' Milos Dragojević) - Łukasz Broź, Hachem Abbes, Milan Anđelkovic, Jakub Bartkowski - Adrian Pietrowski (46' Piotr Kulpaka), Krystian Nowak (61' Emerson Carvalho), Radosław Bartoszewicz, Marcin Kaczmarek, Mariusz Rybicki - Mehdi Ben Dhifallah (46' Sebastian Radzio)

Olimpia: Daniel Osiecki (46' Michał Wróbel) - Grzegorz Gebauer, Michał Łabędzki, zawodnik testowany (46' Marcin Staniek, 70' Marcin Biernat), Marcin Woźniak (46' Dawid Abramowicz) - Dariusz Gawęcki, Dariusz Kłus (46' Adrian Frańczak), Robert Szczot (46' Jakub Cieciura), Maciej Rogalski (46' Paul Grischok), Piotr Ruszkul (46' Marcin Smoliński) - Adam Cieśliński (70' Piotr Ruszkul)