Sparing: Rozwój Katowice - Flota Świnoujście 4:1 (3:1)

Paweł Jagiełło
Drugoligowy Rozwój pewnie wygrał z wyżej notowaną Flotą Świnoujście 4:1
Drugoligowy Rozwój pewnie wygrał z wyżej notowaną Flotą Świnoujście 4:1 Rozwój Katowice
W sparingu rozegranym w Rybniku- Kamieniu drugoligowy Rozwój Katowice wygrał 4:1 z pierwszoligową Flotą Świnoujście.

Rozwój Katowice - Flota Świnoujście 4:1 (3:1)

Bramki:
0-1 zawodnik testowany 16
1-1 Maciej Wolny 18
2-1 Tadeusz Tyc 23 (k)
3-1 Kamil Szostek 29
4-1 Daniel Paszek 73 (k)

Rozwój Katowice: (I połowa) Karol Płonka - Maciej Tora, Dawid Domański, Przemysław Gałecki, Łukasz Winiarczyk - Kamil Szostek, Łukasz Kut, Damian Sadowski, Adam Krakowski, Maciej Wolny - Tadeusz Tyc. (II połowa) Bartosz Soliński - Damian Mielnik, Adrian Świerczyński, Rafał Wawrzyńczok, Maciej Tora - Wojciech Król, Damian Gacki, Kamil Zalewski, Robert Tkocz, Daniel Paszek - Sebastian Gielza.

Flota Świnoujście: Paweł Waśków - Paweł Bielecki (31 Radosław Jasiński), Marek Niewiada (31 Sebastian Zalepa, 61 Ivan Udarević), Przemysław Rygielski, Marek Opałacz, Piotr Kieruzel, Bartłomiej Niedziela (70 Sebastian Kwiatkowski), Ensar Arifović (31 Daniel Chyła, 70 Ferdinand Chi Fon), Michał Protasewicz (46 Bartosz Śpiączka), Solomon Mawo, zawodnik testowany (46 Mario Pavec)

W 56. minucie Daniel Chyła (Flota) nie wykorzystał karnego - Bartosz Soliński obronił.

Źródło: Flota Świnoujście