Sparing: Sandecja Nowy Sącz - Szreniawa Nowy Wiśnicz 5:1

Paweł Jagiełło
Sandecja Nowy Sącz pewnie wygrała w sparingu
Sandecja Nowy Sącz pewnie wygrała w sparingu Mateusz Bobola
Pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz wygrała w meczu sparingowym 5:1 (4:1) z trzecioligową Szreniawą Nowy Wiśnicz. Bartosz Wiśniewski popisał się w tym spotkaniu klasycznym hat-trikiem, w ciągu niecałych 10 minut zdobył 3 gole.

Sandecja Nowy Sącz - Szreniawa Nowy Wiśnicz 5:1 (4:1)

Bramki: Bartosz Wiśniewski 31, 33, 39, Wojciech Mróz 32, Wojciech Kalisz 85 - Tobiasz Stokłosa 42

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Marcin Cabaj - Marcin Makuch, Peter Petrán, Marcin Kowalski, Kamil Szymura - Piotr Kosiorowski, Wojciech Mróz, Paweł Leśniak, Bartosz Szeliga, Sebastian Szczepański - Bartosz Wiśniewski. (II połowa) Sebastian Kosiorowski - Wojciech Wilczyński, Yuriy Zinyak, Tevin Ojirogbe, Kamil Słaby - Tomasz Zawiślan, Mateusz Młynarczyk, Paweł Leśniak, Bartosz Szeliga, Sebastian Szczepański - Wojciech Kalisz

Szreniawa Nowy Wiśnicz: Łukasz Kuźma - Tomasz Wojewoda, Sławomir Jagła, Daniel Mikołajczyk, Mariusz Piech, Jakub Tadel, Paweł Płaneta, Kamil Bułat, Tobiasz Stokłosa - Dariusz Bałut, Jarosław Krzak. Grali także: Artur Rodzaj, Kacper Bułat, Jakub Witek, Adam Duraj

Źródło: Sandecja Nowy Sącz

Jesteś już fanem Ekstraklasa.net na Facebooku?