Stalówka pewnie pokonała Concordię Elbląg

Łukasz Myszka
Stal Stalowa Wola odniosła okazałe zwycięstwo
Stal Stalowa Wola odniosła okazałe zwycięstwo Damian Jędrusiński (Ekstraklasa.net)
W 14. kolejce drugiej ligi wschodniej Stal Stalowa Wola pokonała u siebie Concordię Elbląg 3:0.

Piłkarze Stali już w czwartej minucie spotkania wpakowali piłkę do siatki Concordii. Autorem pierwszego gola był Mikołajczak, który uderzył w okienko z 20 metrów. Chwilę później, w siódmej minucie padł kolejny gol dla gospodarzy. Fabianowski przytomnie zachował się w polu karnym gości i mieliśmy 2:0. Ostatniego gola dla "Stalówki" strzelił Płonka, który skierował piłkę w dłuższy róg golkipera Concordii.

Stal Stalowa Wola – Concordia Elbląg 3:0 (2:0)

Bramki: 4' Mikołajczak, 7' Fabianowski, 75' Płonka

Kartki: 55' Reiman, 70' Mikołajczak, 88' Argasiński (Stal) - 44' Kiełtyka, 65' Zejglic (Concordia)

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Czarny, Reiman, Sikorski, Kantor, Łanucha(74'Kachniarz), P.Tur(83'M.Tur), Fabianowski(64'Płonka), Argasiński, Mikołajczak(82'Juda), Bogacz.

Concordia Elbląg: Zoch – Szuprytowski, Broniarek, Lepczak, Lubiejewski(51'Galeniewski), Zejglic(74'Lewandowski), R.Stępień(54'Szmydt), A.Stępień, Nawotka(75'Marcinkowski), Kiełtyka, Martynowicz.

Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków)