Szalony mecz dla GKP

Marek Iwaniszyn
GKP znów wygrywa
GKP znów wygrywa Roger Gorączniak (Ekstraklasa.net)
Świadkami szalonego spotkania byli kibice w Niecieczy, gdzie Bruk Bet przegrał z GKP Gorzów Wielkopolski 1:2.

Spotkanie jeszcze na dobre się nie zaczęło, a piłkarze już strzelali bramki. W pierwszej swojej akcji gospodarze przeprowadzili znakomitą akcję, którą mocnym strzałem w polu karnym na bramkę zamienił Łukasz Szczoczarz. W odpowiedzi dwie minuty poźniej Emil Drozdowic mocnym strzałem przy słupku strzelił swoją czwartą bramkę w tym sezonie.

Goście na prowadzenie wyszli w 37 minucie, po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego w samo okienko bramki gospodarzy, Adama Banasia. Zawodnik pojawił się na murawie dwanaście minut wcześniej, po tym jak w groźnym zderzeniu głowami boisko opuścić musiał Maciej Górski (opóścił je również zawodnik Bruk Betu - Arkadiusz Baran).

W drugiej części gry niecieczanie zażarcie dążyli do wyrównania, a GKP skupiło się na defensywie. Mało brakowało, by padł remis, bo w 88 minucie jeden z zawodników LKS-u trafił w poprzeczkę!

Dzisiaj w Niecieczy byliśmy świadkami ciekawego, zaciętego pojedynku. Gospodarze przegrali ale na pewno nie mają się czego wstydzić. Pierwsza strzelona w pierwszej lidze bramka być może pozwoli im uwierzyć w swoje siły. Tymczasem goście po pięciu kolejkach znajdują się w czubie tabeli. Tego chyba się nie spodziewaliśmy.