Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Kamil Drygas (Pogoń Szczecin) - Mecz ze Stalą Mielec...

Tańczący Yaw Yeboah. Jedenastka 5. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]

Wyróżnieni pomocnicy:

Kamil Drygas (Pogoń Szczecin) - Mecz ze Stalą Mielec rozpoczął się od utraty bramki, ale po przerwie było tylko lepiej. Za odwrócenie wyniku wziął się w końcu lider drugiej linii. Do wyrównania doprowadził z rzutu karnego. W ten sam sposób ustalił też rezultat na 3:1. W naszej jedenastce pierwszy raz w sezonie.

Pelle van Amersfoort (Cracovia) - Wreszcie nastąpiło przełamanie Pasów. W meczu z Jagiellonią Białystok Holender strzelił do szatni: w 45 minucie wykorzystał bowiem jedenastkę. Miał także udział w decydującej akcji. W naszej jedenastce pierwszy raz w sezonie.

Rafał Wolski (Wisła Płock) - Świetnie odnalazł się w meczu na wodzie. Zaliczył dwie asysty przy trafieniach Łukasza Sekulskiego. Sam również wpisał się na listę strzelców, podwyższając wynik na 2:0. Jeżeli ominą go kontuzje, to będzie dla drużyny tak samo ważny jak w zeszłym sezonie Mateusz Szwoch i dwa sezony temu Dominik Furman. W naszej jedenastce pierwszy raz w sezonie.

Michal Skvarka (Wisła Kraków) - Potwierdza, że jest pożytecznym ogniwem drugiej linii. W spotkaniu z Górnikiem Łęczna strzelił debiutanckiego gola, a później zaliczył swoją trzecią asystę. W naszej jedenastce pierwszy raz w sezonie.

Walczyli, ale zostali z niczym. Sandecja coraz bliżej 3. ligi!

Husein Balić, piłkarz ŁKS: Jesteśmy zawodowcami i chcemy wygrywać  WIDEO

Husein Balić, piłkarz ŁKS: Jesteśmy zawodowcami i chcemy wygrywać WIDEO

Skrót meczu Piast - Warta. Zakochali się w wyniku 2:0