Termalica lepsza od GKS Bełchatów w sparingu faworytów pierwszej ligi

msz
Tomasz Foszmańczyk zdobył dwa gole dla Termaliki
Tomasz Foszmańczyk zdobył dwa gole dla Termaliki Marek Zakrzewski/Polskapresse
Przedsmak pierwszoligowej rywalizacji zafundowały nam dzisiaj ekipy z Niecieczy i Bełchatowa, które w Gutowie Małym zmierzyły się w sparingu. Ostatecznie w spotkaniu podzielonym na 30-minutowe kwarty lepsze okazały się "Słoniki", zwyciężając 3:2.

Sparing z GKS Bełchatów był zakończeniem obozu w Gutowie dla piłkarzy z Niecieczy. Wypadli w nim całkiem pozytywnie. Pierwsza kwarta należała do Termaliki, która po golach Tomasza Foszmańczyka wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Na drugą Dusan Radolsky wprowadził nową jedenastkę, podczas gdy "Brunatni" grali niezmienionym składem i zdołali wyrównać, zdobywając bramki w 53. i 57. minucie, a na listę strzelców wpisali się bracia Michał i Mateusz Makowie. Trzeci kwarta nie przyniosła zmiany wyniku, a w ostatniej Bartosz Kopacz zapewnił zwycięstwo Termalice.

Termaica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Bełchatów 3:2

Bramki: Tomasz Foszmańczyk 8', 13', Bartosz Kopacz 102' - Michał Mak 54', Mateusz Mak 57'

Termalica Bruk-Bet (I i III kwarta): Kasprzik - Ceglarz, Czerwiński, Pleva, Kiełb - Pawlusiński, Horvath, Kaczmarczyk, Foszmańczyk - Olszar, Drozdowicz. (II i IV kwarta): Pochroń - Piątek, Kopacz, Sołdecki, Moskal - Piotrowski, Pielorz, Rybski, Biskup, Zapolski (100' Foszmańczyk) - Wróbel

GKS Bełchatów (I i II kwarta): Podleśny - Basta, Wilusz, Witasik, Michalak - Mateusz Mak, Baran, Szymański, Prokić, Wacławczyk - Michał Mak. (III i IV kwarta): Baranowski - Raul Gonzalez, Sawala, Sznigir, Flis - Zięba, Rachwał, Poźniak, Renusz, Bartosiak - Wroński

Polub nas na Facebooku! Tam dzieje się jeszcze więcej!