Trenerzy po meczu Rozwój - Chojniczanka [Konferencja]

Sylwester Grochal
Trenerzy Rozwoju oraz Chojniczanki byli w odmiennych nastrojach po spotkaniu zakończonym wynikiem 3:1 dla gości z Chojnic. Oto co mieli do powiedzenia po meczu.

Marek Motyka (Rozwój Katowice): W pierwszej połowie staraliśmy się atakować, bo dotychczas do przerwy przegrywaliśmy, za wyjątkiem meczu z Grudziądzem. W przerwie uczulaliśmy zawodników by nie stracić bramki. Niestety nie udało się. Zespół Chojniczanki pokazał nam w drugiej połowie jak się powinno grać i jak powinno się kontratakować. Martwią mnie stracone bramki. Tracimy punkty, tracimy kibiców. Musimy przyjąć z pokorą ten wynik i skupić się na sobotnim spotkaniu.

Mariusz Pawlak (Chojniczanka Chojnice): Jeżeli chodzi o to spotkanie, to należałoby podzielić je na dwie połowy. W pierwszej nasza gra nie wyglądała tak jakbyśmy tego chcieli. Myślę, że gdyby coś wpadło do bramki w pierwszej połowie, to inaczej by to wyglądało. To, że w drugiej połowie strzeliliśmy 3 bramki i mogliśmy ich jeszcze strzelić kilka, dobrze o nas świadczy. Szkoda, że po raz kolejny straciliśmy bramkę, ale dziś taka strata boli jednak mniej.