Trenerzy po meczu Wigry Suwałki - Miedź Legnica (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Wigry Suwałki - Miedź Legnica
Trenerzy po meczu Wigry Suwałki - Miedź Legnica Łukasz Łabędzki
W meczu 30. kolejki 1. ligi Wigry Suwałki zremisowały u siebie z Miedzią Legnica 0:0. Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Zbigniew Kaczmarek (Wigry Suwałki): Muszę zgodzić się z Januszem - było to bardzo dobre widowisko. Nie było może zbyt dużo sytuacji bramkowych, ale za to mieliśmy sporo walki i agresywności. Zespoły potrafiły wymienić dużo podań. Mecz pod względem umiejętności czysto piłkarskich stał na bardzo dobrym poziomie. W pierwszej połowie to Miedź miała stuprocentową sytuację, ale świetnie zachował się nasz bramkarz. W drugiej połowie było odwrotnie. Szkoda, że nie zdobyliśmy gola.

Janusz Kudyba (Miedź Legnica): Był to dobry poziom pierwszoligowy. Na pewno było to spotkanie pełne walki i agresji z obu stron. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje, a w drugiej Wigry. Generalnie był to mecz na remis. Na pewno dla widowiska byłoby lepiej, gdyby się to skończyło 2:2. Myślę, że ani gospodarze, ani my nie możemy w tym momencie narzekać. Można powiedzieć, że nasz bramkarz wybronił sytuację stuprocentową. Myślę też, że nie jest przypadkiem, że Wigry zdobywały tu regularnie punkty. Ich pozycja w lidze nie jest przypadkowa. Jest to na pewno zespół dobrze zorganizowany i groźnie kontrujący. Uważam, że zdobyliśmy punkt na bardzo ciężkim terenie.

źródło: Miedź Legnica