Turniejowa wygrana Sandecji

Marcin Rogowski
Sandecja Nowy Sącz wygrała turniej w Krośnie
Sandecja Nowy Sącz wygrała turniej w Krośnie Albert Szczerba
Po dwóch zwycięstwach, kolejno z Okocimskim Brzesko i Karpatami Krosno, Sandecja Nowy Sącz wygrała turniej w Krośnie. Wszystkie mecze trwały tylko 45 minut, a turniej został rozegrany w ramach "Rok do EURO2012 z Karpatami".

Sandecja Nowy Sącz - wyniki, mecze, live - więcej na stronie klubowej

W pierwszym meczu pokonała, po bramce Bartosza Wiśniewskiego. Okocimskiego Brzesko 1:0

Skład Sandecji prezentował się następująco: Mariusz Różalski - Marcin Makuch, Tomasz Midzierski, Marcin Dymkowski, Łukasz Derbich - Patryk Jędrzejowski (30 Bartosz Szeliga), Dariusz Gawęcki (30 Sebastian Szczepański), Michał Trzeciakiewicz, Lukas Janic - Bartosz Wiśniewski, Arkadiusz Aleksander.

W drugim meczu biało - czarni wygrali z Karpatami Krosno 2:1. Obie bramki dla drużyny z Nowego Sącza zdobył serb Milan Djurić.

Skład Sandecji: Marek Kozioł - Petar Borovićanin, Jan Frohlich, Sebastian Fechner, Marcin Woźniak - Bartosz Szeliga (18 Mateusz Wilk), Rafał Berliński (31 Paweł Leśniak), Wojciech Trochim, Pavel Eismann - Milan Djurić, Marcin Chmiest (44 Adrian Danek).

Mecz między Okocimskim i Karpatami zakończył się zwycięstwem "piwoszy" 2:1. Tak więc końcowa kolejność turnieju wygląda następująco:
1. Sandecja Nowy Sącz
2. Okocimski KS Brzesko
3. Karpaty Krosno

Wszystkie mecze trwały tylko 45 minut, a turniej został rozegrany w ramach "Rok do EURO2012 z Karpatami".

Dla drużyny prowadzonej przez Mariusza Kurasa były to ostatnie mecze sparingowe przed rozpoczynającym się za tydzień nowym sezonem I ligi. Przypomnijmy, że Zawisza Bydgoszcz nie zgodził się nie przeniesienie gospodarza i Sandecja swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe.