Udany pierwszy sparing. Elana pokonała Ursus Warszawa [ZDJĘCIA]

DL
W pierwszym testowym spotkaniu po wznowieniu zajęć Elana Toruń nie miała większych problemów z pokonaniem grającego w III lidze Ursusa Warszawa. Nasi piłkarze wygrali 3:1.Gole dla Elany strzelili przebywający w klubie na testach Arkadiusz Maj, Mateusz Stryjewski oraz Konrad Jóźwicki. W obu połowach skład toruńskiej drużyny był zupełnie inny, co oczywiście nie dziwi w kontekście typowo treningowego charakteru meczu.Skład w 1 połowie: Nowak - Pojasek, Felsch, Dwórzyński, Klepacki - Lenartowski, Stryjewski, Lenkiewicz, Kościelniak, Wołkowicz - MajSkład w 2. połowie: Nowak - Andrzejewski, Nawrocki, Banach, Karbowiński - Kryszak, Czypionka, Jóźwicki, Nowicki, Zagórski - Ciechański Jacek Smarz
W pierwszym testowym spotkaniu po wznowieniu zajęć Elana Toruń nie miała większych problemów z pokonaniem grającego w III lidze Ursusa Warszawa. Nasi piłkarze wygrali 3:1.

Materiał oryginalny: Udany pierwszy sparing. Elana pokonała Ursus Warszawa [ZDJĘCIA] - Nowości Dziennik Toruński