W meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych Korona Kielce zremisowała 1:1 z BKS Lublin

Sławomir Stachura
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych Korona Kielce tylko zremisowała 1:1 z BKS Lublin. Zagrała słaby mecz.

Korona Kielce – BKS Lublin 1:1 (1:1)
Bramki:
Jakub Konstantyn 37 - Grzegorz Martyna 30.
Korona: Karyś – Plichta, Klapa, Bela, Cukrowski – Jagła (70. Żądło), K. Turek, (74. Dziedzic), Bartosik (62. Dziubek), Konstantyn - Gierczak (55. Słabosz), Śliwa (50.Górski).

Korona grała dobrze przez kwadrans, miała przewagę, ale potem coś się zacięło. Kielczanie grali chaotycznie i bez pomysłu.
W 30 minucie goście zdobyli prowadzenie po ładnej akcji, ale Koronie udało się dosyć szybko wyrównać. Bardzo dobrze z rzutu wolnego uderzył Jakub Konstantyn i było 1:1.

Wydawało się, że Korona ruszy do przodu i postara się o zdobycie trzech punktów, tym bardziej, że przegrała grająca wcześniej u siebie prowadząca w tabeli Resovia Rzeszów. Ale chcieć a móc, to dwie różne rzeczy. Korona grała słabo i nie znalazła recepty na mądrze się broniącą drużynę z Lublina.

- Druga połowa była najsłabsza w naszym wykonaniu w tym sezonie – podsumował Marek Graba, który prowadzi zespół razem z trenerem Michałem Gęburą.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Korona ma 45 lat! Zobacz jak świętowała historyczny sukces

TOP 11 napastników Korony! Król może jest jeden!

Korona Kielce - Echo Dnia

Materiał oryginalny: W meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych Korona Kielce zremisowała 1:1 z BKS Lublin - Echo Dnia Świętokrzyskie