Żółto-czerwone derby w Bytowie! Ostry mecz i jeden gol w starciu Bytovii z grającą w ósemkę Chojniczanką

tom
Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice
Drutex-Bytovia - Chojniczanka Chojnice Łukasz Boyke
Piłkarze Chojniczanki Chojnice wygrali w meczu ostatniej, 34. kolejki, 1. ligi z Bytovią Bytów 1:0 po golu Marka Gancarczyka. Gospodarze całą drugą połowę grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Marko Bajicia. W drugich 45 minutach "czerwień" obejrzeli trzej gracze z Chojnic. Mimo gry w ósemkę zdołali utrzymać korzystny wynik.

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)

Bramka: Gancarczyk 13'

Bytovia: Tomasz Laskowski - Mateusz Michalski (60 Artur Formela), Kamil Juraszek, Wojciech Wilczyński, Radosław Jasiński, Mariusz Kryszak (46 Karol Piątek), Shohei Okuno (78 Artur Wojach), Marko Bajić, Robert Mandrysz, Maciej Szewczyk, Janusz Surdykowski.

Chojniczanka: Damian Podleśny - Daniel Chyła, Michał Markowski, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka, Marek Gancarczyk, Krystian Feciuch, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak (89 Jakub Mrozik), Wojciech Lisowski, Rafał Siemaszko (66 Andrzej Rybski).

żółte kartki: Piątek, Wilczyński, Juraszek - Pietruszka, Gancarczyk, Kieruzel.
czerwone kartki: Marko Bajić 43' - Piotr Kieruzel 72' druga żółta, Marek Gancarczyk 81' druga żółta.